پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸|ساعت:۰۴:۲۹:۱۲
جستجوی مطالب

پروژه های عمرانی پاکدشت در سفر رییس جمهور افتتاح شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح چهارشنبه در مراسم معارفه داریوش پازوکی شهردار پاکدشت طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: همدلی و همکاری های خوبی که در شهرستان پاکدشت وجود دارد سبب شده که این خطه در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

کریمی افزود: ریل توسعه و عمران شهرستان پاکدشت با تلاش مسئولین شهری ایجاد شده است و قطار عمران نیز حرکت کرده است و سرعت این قطار نیز با همدلی و همیاری افزایش یافته است و شهرداری با نگاه تدبیر را انتخاب کرده اند.

وی بیان داشت: امیدواریم این دوره بهتر از دوره قبل اقدامات عمرانی ادامه داشته باشد و با یاری خدا در برنامه ششم نگران حقوق پرسنل شهرداری ها نیستیم، لذا شهرداران توجیهی برای تخلف و توافق های غیر قانونی ندارند و باید تمام تلاش را برای توسعه و عمرانی داشته باشند و در جارچوب قانون حرکت کنند و درآمد زایی داشته باشند.

کریمی با اشاره به کم تخلف بودن شهرداری دوره گذشته پاکدشت افزود: متاسفانه شاهد تخلفات مردم و سازمان ها و نهادها بوده ایم و شهرداری نیز با جدیت کامل با این مورد برخورد نداشته  است و امیدواریم این مورد حل شود و مورد بعدی صرفه جویی در درآمدها است.

معاون فنی عمرانی استانداری تهران در ادامه گفت: کار در شهر بسیار زیاد است و موارد باید اهم و فی الاهم شود و از لحاظ مالی و زمانی توان انجام همه کارها نیست.

وی در پایان گفت: اگر پروژه های حاضر برای زمان سفر و حضور رییس جمهور جهت افتتاح برسد  دارای برکات زیادی خواهد بود که بتوانیم چند پروژه و امتیاز دیگر برای شهر بگیریم و باید سعی شود که پروژه ها برای سفر رییس جمهور آماده افتتاح باشد.