شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۳۳:۴۵
جستجوی مطالب

پیام ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

یکشنبه 17 می 2020

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، از عموم تلاشگران عرصه ارتباطات تقدیر و تشکر نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت ضمن تسلیت شهادت مولود کعبه حضرت علی(ع) و قبولی طاعات و عبادات بندگان به درگاه خداوند رحمان، در پیامی فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان در این عرصه تبریک گفتند. صبح امروز تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در واحد روابط عمومی شهرداری پاکدشت با اعلام پیام زیر، این روز را به ریاست و اعضای این واحد تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل است؛

 

۲۷ اردیبهشت ماه که مزین به روز ارتباطات و روابط عمومی است، تلنگری است برای قدردانی از زحمات و گستره فعالیت های این نهاد که شب و روز نمی شناسند و فعالان این حوزه با قلم، زبان و فعالیت خود سعی بر انعکاس عملکرد مجموعه خود دارند. کسانی که هر مشقت و سختی را به جان میخرند، که زبان گویا و رسایی باشند جهت انتشار اخباری سالم و شفاف تا رسالت خود را به نحو احسن به سرانجام رسانند.

 

امروزه روابط عمومی ها به عنوان یکی از مشاغل پراسترس جهان در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی غیرقابل انکار و قابل توجه است و نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای یکی از مشخصه های بارز در عصر ارتباطات است.

 

از این رو ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت ضمن عرض تبریک و خدا قوت خدمت مسئول و پرسنل واحد روابط عمومی شهرداری، این روز را به تمام فعالان در حوزه خبر و اطلاع رسانی تبریک عرض می نماید و از خداوند متعال توفیقات روزافزون را برای تمام این عزیزان خواستار است.

ارسال شده در اخبار