شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۳۹:۱۷
جستجوی مطالب

شهردار پاکدشت: نیروهای ستادی و خدماتی شهرداری پاکدشت در حالت آماده باش کامل قرار دارند

شنبه 02 نوامبر 2019

داریوش پازوکی گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی و بارش باران، ستاد مدیریت بحران، سازمان آتش نشانی و مناطق سه گانه در حال خدمت رسانی هستند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با بیان مطلب فوق افزود: در وهله اول خدا را بابت نزولات آسمانی و بارش رحمت الهی شاکریم.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش باران، جلسه ای با محوریت ستاد مدیریت بحران شهرداری پاکدشت تشکیل شد تا این ستاد با آمادگی کامل در روزهای پیش رو قرار داشته باشد.

شهردار پاکدشت همچنین گفت: در همین راستا در چند روز گذشته مسیل ها، کانال ها و انهار سطح شهر مورد لایروبی و تنظیف قرار گرفت تا کمتر شاهد آبگرفتگی و طغیان آب های سطحی باشیم.

 

پازوکی در رابطه با آمادگی مجموعه شهری توضیح داد: تمامی واحدهای خدمت رسان شهرداری پاکدشت اعم از ستاد مدیریت بحران، خدمات شهری، آتش نشانی، مناطق سه گانه و نواحی تحت امر در آمادگی کامل به سر می برند‌.

 

این مقام مسئول همچنین گفت: امشب با توجه به بارندگی شدید رخ داده که منجر به آبگرفتگی بعضی معابر شهر شد، نسبت به رفع آثار آن اقدامات لازم صورت پذیرفته و کماکان همکاران بنده در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشند.

شهردار پاکدشت در پایان گفت: آنچه که شهروندان گرامی می توانند در چنین شرایطی کمک شایانی به خدمتگزاران خود در شهرداری پاکدشت نمایند، عدم تخلیه زباله ها و مصالح ساختمانی در مسیر انهار شهر می باشد که می تواند بطور محسوسی حجم آبگرفتگی ها را کاهش دهد و به طبع آن کیفیت خدمت رسانی ها را افزایش خواهد داد.

 

ارسال شده در اخبار