شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۵۷:۲۲
جستجوی مطالب

بازدید از پروژه های مدیریت شهری پاکدشت

شنبه 02 نوامبر 2019
تقی زاده معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بهمراه قمی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های سطح شهر بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ عصر روز پنجشنبه پس از جلسه صبحگاهی ستاد بازآفرینی استان تهران در محل فرمانداری پاکدشت، مهندس تقی زاده معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به همراه  قمی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مهدی قمی معاونت عمرانی فرمانداری، رضا کبیری عضو شورای اسلامی شهر، شهردار پاکدشت و مسئولین شهرداری از پروژه های تکمیل شده و در حال احداث مدیریت شهری بازدید کردند.

بر پایه این گزارش پروژه های اجرا شده در بخش های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، آموزشی، درمانی، ورزشی، بازآفرینی و رفاهی و اجتماعی با پراکندگی در مناطق سه گانه شهری (در تمام سطوح شهر) مورد بازدید قرار گرفت.

مهندس تقی زاده با حضور در محل اجرای این پروژه ها از نزدیک در جریان کم و کیف خدمات ارائه شده به شهروندان قرار گرفت.

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری پس از بازدید از این پروژه ها اعلام داشت: در موقعیت کنونی شاهد این هستیم که متأسفانه بعضی از شهرداری ها با کسری بودجه و مشکلات مالی مواجه هستند و در این شرایط، اجرای این حجم از پروژه ها در بخش های مختلف نشان از تدبیر و اندیشه ای اصولی دارد.

وی در ادامه افزود: آنچه این موارد را بیشتر نمایان می کند ورود به تمامی بخش های مورد نیاز شهروندان اعم از عمرانی، خدماتی، درمانی، تفریحی و… است.

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همچنین افزود: حقیقتاً به شخصه انتظار اجرای این حجم از پروژه ها را در شهر پاکدشت نداشتم و جا دارد به شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری پاکدشت بخاطر اهتمامشان در به ثمر نشستن این اقدامات و خدمات ماندگار خدا قوت و خسته نباشید عرض نمایم.

وی با اشاره به وجود همدلی و هماهنگی مثال زدنی موجود در مسئولان شهرستان پاکدشت گفت: با توجه به اقدامات و برنامه ریزی بلند مدت ستاد بازآفرینی شهری شهرستان پاکدشت، در جلسه امروز ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان تهران که به میزبانی پاکدشت برگزار شد مصوب گردید شهرستان پاکدشت به عنوان شهرستان پایلوت در زمینه اقدامات بازآفرینی تعیین شده و با ارزیابی ماهانه اقدامات صورت گرفته در این راستا و ارزیابی اجرای مصوبات در این شهرستان، الگوی مناسبی برای اقدام موثر دیگر شهرستان ها ترسیم گردد.

ارسال شده در اخبار