شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۵۷:۵۵
جستجوی مطالب

دیدار و تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت از مدیرعامل و پرسنل سازمان آتش نشانی

شنبه 12 اکتبر 2019

تجلیل و قدر دانی اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت به مناسبت هفته ی آتش نشانی از مدیرعامل و پرسنل سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ همزمان با هفته ی آتش نشانی دیدار اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت از مدیرعامل و پرسنل خدوم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به منظور تبریک هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی، تقدیر و قدردانی از زحمات و تلاش های آنان که در راستای حفظ جان و مال انسان ها و ایجاد امنیت و آرامش شهروندان می کوشند، انجام پذیرفت.

در پی این دیدار علی رضایی عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت به همراه سیلسپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان با خواجه حسینی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت جهت تبریک روز آتش نشانی و ایمنی تقدیر و تجلیل نمودند.

گفتنی است حجت جگروند عضو شورای اسلامی شهر از خدمات و زحمات پرسنل آتش نشانی ایستگاه بلوار سپاه با اهدا گل و شیرینی از این عزیزان تقدیر نمود.

همچنین در جریان این دیدار، اعضای شورای اسلامی با توجه به مسئولیت سنگینی که بر عهده واحد آتش نشانی و امداد نجات است، توجه و تجهیزهمه جانبه خود در راستای افزایش ضریب امنیت و سلامت شهروندان توسط مجموعه شهرداری و حمایت بیش از پیش خود را وعده دادند.

ارسال شده در اخبار