شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۱۰:۱۸
جستجوی مطالب

دیدار و تکریم مسئولان از خانواده اولین شهید حادثه پلاسکو در پاکدشت

شنبه 12 اکتبر 2019

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهربه همراه مدیر عامل سازمان آتش نشانی با حضور در منزل خانواده ی شهید بهنام میرزاخانی، یاد و خاطره ی شهید آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشتسعید پازوکی ریاست شورای اسلامی شهر پاکدشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو، صبح امروز در دیدار و ملاقات با خانواده ی شهید آتش نشان بهنام میرزاخانی به همراه دیگر اعضاء شورای اسلامی شهر تصریح نمود: شهدای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو فداکارانه و دلیرانه دل به آتش زدند، ایثارگری و از خود گذشتگی آنان هرگز فراموش نخواهد شد و همواره در قلب و ذهن مردم خواهد ماند.

پازوکی در دلجویی از خانواده ی معزز این قهرمان آتش نشان که اولین شهید حادثه پلاسکو بود، اظهار داشت: روز آتش نشانی فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده ی معظم و محترم شهید ایثارگرمان است. وی همچنین دیدار از خانواده های معزز شهدا را افتخاری بزرگ دانست که وظیفه همگانی است.

وی ادامه داد: مهمترین اولویت مدیریت شهری، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و رسیدگی به امور خانواده های شهدا یک توفیق الهی و عمل به توصیه مقام معظم رهبری در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدای دفاع مقدس و نیز ادای دین به آنان است.

سعید پازوکی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معزز شهدا الگو و درس بزرگی برای مردم است که فرزندانشان جانفشانی برای امنیت و آرامش مردم کشورشان را به رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی که جان شیرینشان بود را با اخلاص تقدیم اسلام کردند.

وی در پایان با قدردانی و تقدیر از صبر و شکیبایی این خانواده معظم و تقدیم لوح سپاس بیان داشت: امیدواریم بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به شهروندان و خانواده های عزیز شهدا به نحو مطلوب انجام دهیم تا شرمنده ی مردم و مدیون خون شهیدان نباشیم و با استفاده از این فرصتی که در دست داریم بتوانیم توفیق خدمت به خانواده های ایثارگران را به معنای حقیقی داشته باشیم.

 

 

ارسال شده در اخبار