یکشنبه, ۲۱ مهر , ۱۳۹۸|ساعت:۲۱:۱۵:۴۲
جستجوی مطالب

شهردار پاکدشت: جلب رضایت شهروندان اولویت کاری شهرداری است

سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت: رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری موجب تأمین آرامش و رضایتمندی شهروندان می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: با توجه به عوامل فیزیکی و محیطی و از بین رفتن رنگ جداول اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح شهر آغاز شده است.

وی افزود: در راستای فضاسازی مناسب شهری طرح شست و شو، پاکسازی و رنگ آمیزی جداول شهر از بلوار سپاه شروع شده است و در سطح شهر اجرا خوهد شد.

پازوکی همچنین با اشاره به این که هدف این سازمان ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و  مبلمان شهری است، افزود: با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی جداول در معابر اصلی و فرعی شده است.

پازوکی با بیان این که رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری علاوه بر ایجاد زیبایی های دیداری موجب تأمین آرامش روحی و روانی شهروندان می شود، بیان کرد: در همین راستا واحد زیباسازی حوزه معاونت خدمات شهر شهرداری پاکدشت پس از ترمیم و ساماندهی جداول اقدام به رنگ آمیزی آن ها نمود.

وی در خاتمه با تأکید بر لزوم حفظ سیمای شهری اذعان داشت: در اجرای این عملیات توجه به کیفیت و ماندگاری موارد استفاده شده امری مهم و ضروری است، امیدواریم این سازمان بتواند اقدامات لازم را جهت زیباسازی سطح شهر انجام دهد و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید.

ارسال شده در اخبار