جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸|ساعت:۱۸:۱۸:۱۶
جستجوی مطالب

جلسه بررسی و ارائه عملکرد و برنامه های آتی واحد سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ این جلسه با هدف تعیین خط مشی مدیریت شهری پاکدشت در اجرای پروژه های مهم شهری و پروژه های صورت گرفته در سالن جلسات شهرداری پاکدشت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دبیر ستاد جذب سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت به ارائه عملکرد این واحد پرداخت.

محسن تاجیک با اشاره به پروژه های احداث شده اعلام داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون بیش از ۳۰۰۰۰ مترمربع ابنیه از طریق واحد سرمایه گذاری احداث شده که از این میزان ۷۵۰۰ مترمربع به فضای درمانی، ۱۴۰۰۰ مترمربع فضای فرهنگی و ۸۵۰۰ مترمربع به فضای تجاری تخصیص داده شده است که می بایست به متراژ فوق ۱۴۰۰۰ مترمربع فضای درمانی هم افزود که در حال احداث می باشد.

وی هدف از اجرای پروژه های شهری را ضرورت بر تقویت نقاط قوت و پوشش نقاط ضعف توسط واحد سرمایه گذاری دانست و در تشریح پروژه های مهم در حال ساخت گفت: در حال حاضر ۴ پروژه مهم در نقاط مختلف شهر در حال احداث می باشد که شامل: مجموعه ورزشی قائم با مساحت ۴۷۰۰ مترمربع در شهرک قائم، مجموعه ورزشی انقلاب به متراژ ۳۴۰۰ مترمربع در شهرک انقلاب، مجموعه درمانی غدیر به میزان ۷۵۰۰ مترمربع در بلوار علی بن ابیطالب(ع) و ساختمان اداری منطقه۲ به مساحت ۳۲۰۰ مترمربع در بلوار شهدای کارگر می باشد.

تاجیک اشاره ای به اهداف آتی واحد مذکور نمود و اظهار کرد: اقدامات ستاد جذب سرمایه گذاری به اقدامات فوق ختم نشده است و در نظر است تا اقداماتی به مراتب گسترده تر را اجرا نمائیم که اهم آنها مجتمع کلان تجاری، فرهنگی، ورزشی و خدماتی شارستان با زیربنای حدود ۷۰۰۰۰ مترمربع و همچنین مجموعه های تجاری، خدماتی، فرهنگی و تفریحی پاسارگاد و پارسه ۱ و ۲ در مجاورت محور امام رضا(ع) با زیربنای حدود ۶۰۰۰۰ مترمربع می باشد.

در ادامه هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت ضمن قدردانی از اقدامات شهرداری پاکدشت در توسعه فضاها و افزایش سرانه های خدماتی شهری اعلام داشت: با توجه به کمبودهایی که در فضاهای خدماتی در شهر خصوصاً سرانه های آموزشی و ورزشی احساس می شود بر احداث و ساخت اینگونه بناها و همچنین ملاحظات ترافیکی در پروژه های شهری باید لحاظ شود.

سپس پازوکی شهردار پاکدشت در تشریح پروژه های اقدامات انجام شده مدیریت شهری گفت: پروژه های احداث شده شهردای پاکدشت در مقیاس منطقه ای و فرامنطقه ای که در سطح شهرستان های استان تهران صورت گرفته بی نظیر است که با برنامه ریزی های صورت گرفته و احداث دیگر پروژه ها، این رویکرد می تواند به عنوان الگویی مناسب برای دیگر شهرداری ها مورد استفاده قرار گیرد.

وی در خاتمه افزود: محور پروژه های سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت ارائه خدمات در حوزه های ورزشی، فرهنگی، خدماتی و گذران اوقات فراغت می باشد.

گفتنی است پس از اتمام جلسه فوق اعضای حاضر از پروژه های ورزشی قائم(عج)، ساختمان اداری منطقه۲ و درمانی غدیر بازدید بعمل آوردند.

ارسال شده در اخبار