شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۱:۳۸:۱۸
جستجوی مطالب

در راستاي رضايت شهروندان صورت گرفت:

چهارشنبه 10 جولای 2019

شهردار پاكدشت از انجام عملیات دال گذاری نهر بلوار امام روضا(ع) و ورودي دانشگاه پولاد پيچكار توسط معاونت فني عمران در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر پاكدشت : شهردار پاكدشت در رابطه با خبر فوق افزود: هدف از اجرای این پروژه ، رعایت اصول بهداشتی و زيست محيطي  برای شهروندان است .

این مسئول با اشاره به اینکه یکی از مشکلات شهری وجود نهرها و جوي هايي  در سطح معابر است و مشکلات زیست محیطی و بهداشتی را براي شهروندان در پي دارد ، عنوان داشت : ساماندهی نهرها و جوي ها یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها محسوب می شود تا بر اين اساس بتوان مشكلات زيست محيطي را كاست اما بايد وجود حیوانات موذی از قبیل موش و سوسک در جویبارها را بايد حاصل مسقف نبودن انهار دانست  كه با  رعایت نشدن  اصول بهداشتی محیط توسط برخی از شهروندان كه زباله هاي خانگي خود را داخل نهرها مي ريزند موجب آلودگی و تجمع حیوانات موذی در انهار می شود.

شهردار اضافه کرد: با دال گذاری و مسقف کردن انهار تا حدودی مشکلات بهداشتی در خصوص زاد و ولد حیوانات  موذی از بین رفته و سیمای شهر نیز زیباتر خواهد شد و شهروندان نيز رضايت نسبي را از خدمات اين سازمان خواهند داشت.

داريوش پازوكي در خاتمه عنوان داشت: ورودي دانشگاه توسط معاونت عمران دال گذاري شد تا ضمن تردد دانشجويان و اساتيد در اين مكان فرهنگي ،بهداشت محيط حفظ شده  اما در اينجا لازم است نكته اي را يادآور شوم كه  به دلیل بی توجهی ما انسان ها نسبت به سلامت خود و محیط اطرافمان، در نزدیکی جوي ها و نهرها  مي توان رد پای انسان ها را در قالب زباله های فراوان مشاهده کرد که برای مشاهده این مدعا مسوولان محترم دانشگاه  می توانند به جوي و نهر نزديك دانشگاه  مراجعه کرده و انواع و اقسام زباله های برجا مانده از تفریحات شهروندان و دانشجويان  را ملاحظه کنند .

شهردار در خاتمه افزود: ضمن دال گذاري كه به منظور حفظ محيط زيست و بهداشت محيط اطرافمان صورت مي گيرد با رعايت اصول بهداشتي شهرداري را در امر خدمات رساني بهتر ياري نمائيم تا هزينه ها ي صورت گرفته بي اثر نباشد.

ارسال شده در اخبار