شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۰:۴۸:۲۴
جستجوی مطالب

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گل و گياه از طرح های عمرانی در حال اجرا در شهر پاكدشت

سه‌شنبه 18 ژوئن 2019

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ پیش از ظهر امروز شهردار به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین سليمی كيا معاون عمرانی از روند اجرای پروژه آسفالت معابر و ميادين كه شامل آسفالت خيابان مدرس حصار امير، میدان و خيابان علامه حصار امير، بلوار شهدای رحيمی، خيابان امام خمینی(ره) شهرک يبر به حصار امير، خيابان های منتهی به بلوار شهدای رحيمی بود بازدید میدانی بعمل آوردند.

 

این بازدید به منظور پیگیری روند اجرای پروژه های عمرانی و همچنین مراحل پیشرفت و وضعیت پروژه های تکمیل شده و آماده بهره برداری انجام شد.

 

مهندس سليمي كيا با اشاره به پیشرفت مناسب این پروژه ها ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه شهردار، به تداوم عملیات خدمت رسانی در خيابان های وليعصر و علامه طباطبايی پاکدشت در آينده ی نزديک خبر داد و گفت: دو قرارداد ۵۰ميليارد ريالی از سوی شهرداری جهت آسفالت ماشينی با پيمانكاران در بهمن سال گذشته منعقد گرديد كه يكی از قراردادها با صد در صد پيشرفت فيزيكی به اتمام رسيد و ديگری با ۹۰درصد پيشرفت فيزيكی رو به اتمام است و امیدورایم با برنامه ریزی های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای خدمتگذاری شاهد اجرای هرچه بهتر و بيشتر پروژه ها باشيم.

در ادامه اعضای شورا ضمن بازديد از خيابان وليعصر و علامه طباطبای پاکدشت در جريان انجام پروژه آسفالت در ماه های آتی برای اين دو خيابان و همچنين در جريان روند جمع آوری آب های سطحی خيابان وليعصر قرار گرفتند.

 

محمد اسدی رئیس شورای اسلامی شهر نیز با ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه ها تأکید داشت: پروژه های شهرداری بايد طبق برنامه و زمان بندی تعیین شده انجام شود تا از اتلاف سرمايه و زمان جلوگيری شود و بتوان رضايت نسبی شهروندان را در این زمینه در كارنامه عملكرد شهرداری داشت.

 

در ادامه شهردار پاكدشت با اشاره به كارها و پروژه های صورت گرفته در شهر افزود: در حال حاضر اولویت کاری در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری است.  پاكدشت یکی از شهرهای بزرگ استان تهران است که صدها کیلومتر جاده در دل آن گسترده است. هزینه های زیادی هم برای ساخت، حفظ و نگهداری و توسعه ی آن صرف می شود و اميدوارم همه اين پروژه ها به خوبی اجرا و تكميل شود تا كام مردم و شهروندان شهر گل و گياه شيرين شود.

ارسال شده در اخبار