چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸|ساعت:۰۹:۰۸:۴۶
جستجوی مطالب

ضايعات و نخاله های ساختمانی شهر گل و گياه در حال جمع آوری می باشد.

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاكدشت؛ مهندس داريوش پازوكی اظهار داشت: يكی از برنامه های مهم شهرداری در راستای برگزاری هرچه بهتر راهپيمايی آخرين جمعه ماه مبارک رمضان، پاكسازی و ساماندهی مبادی های ورودی و خروجی شهر از خاک، نخاله و ضايعات بود.

وی افزود: به همين منظور با همكاری مناطق سه گانه تمام خاک و نخاله ها از مبادی ورودی و خروجی و ضايعات ساختمانی از سطح شهر بويژه معابر اصلی جمع آوری شد.

شهردار پاكدشت با اشاره به پاكسازی و تنظيف مبادی وروی و خروجی شهر از ضايعات خاک و نخاله اضافه كرد: اين مهم در راستای بهسازی مسيرها بويژه مبادی ورودی و خروجی شهر، از بين بردن آلاينده های زيست محيطی، ايجاد نما و منظر زيبا و مناسب برای شهروندان و مسافران می باشد.

وی يادآور شد: شستشوی معابر و رنگ آميزی جداول هم يكی ديگر از اقدامات مهم به شمار می رود كه مناطق شهرداری پاکدشت در سطح شهر در حال اجرای آن هستند.

شهردار پاكدشت تأکید كرد: با توجه به اينكه در تمامی اعياد و مناسبت ها شاهد افزايش حجم پسماند هستيم از شهروندان انتظار می رود با تعامل و همكاری، پاكبان های خدوم و زحمتكش را در پاكيزه نگه داشتن شهر ياری كنند.

ارسال شده در اخبار