چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸|ساعت:۰۹:۳۹:۴۴
جستجوی مطالب

عملیات لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر اصلی شهر به همت معاونت عمران با همکاری عمران مناطق سه گانه و با نواحی تحت امر در حال اجرا می باشد.

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاكدشت: مهندس داریوش پازوکی شهردار پاكدشت با اعلام اين خبر گفت: عملیات ترمیم و لکه گیری معابر شهر در دست اجرا می باشد که با توجه به درخواست های مکرر شهروندان و همچنین گزارشات کارشناسان شهرداری مبنی بر ترمیم آسفالت معابر، بر آن شدیم تا اجرای لکه گیری و آسفالت مناسب خیابان ها و معابر اصلی شهر که یکی از خواسته های بحق شهروندان از شهرداری و شورای اسلامی شهر است را آغاز کنیم. این امر می تواند در رفاه و سهولت آمد و شد ساکنان و وسائل نقلیه آنها تأثیر زیادی داشته باشد.

مهندس پازوكی با بيان اهمیت ترمیم و نگهداری سطوح آسفالتی مسیرهای اصلی و ورودی شهر افزود: به منظور روان شدن ترافیک و همسطح سازی آسفالت معابر اصلی عملیات لکه گیری بلوار شهدای قمی به همت معاونت عمران شهرداری پاکدشت و عمران منطقه۳ و با همکاری ناحیه۱ اجرا شد.

شهردار پاكدشت با بیان اینکه همزمان با آسفالت معابر اصلی نواحی مختلف، لکه گیری آسفالت و ترمیم چاله ها و نوارهای حفاری در سطح معابر نواحی سه گانه اجرا شده است، اظهار کرد: این عملیات از اواخر سال گذشته با اعتباری بیش از ۱۲میلیارد تومان جهت آسفالت ماشینی و ۳میلیارد تومان جهت آسفالت دستی آغاز و کماکان در حال اجراست که در این زمینه شهرداری پاکدشت در حال انعقاد قرارداد با پیمانکاران واجدالشرایط برای ادامه این روند با اعتباری به میزان ۷میلیارد تومان آسفالت ماشینی و ۵۰۰میلیون تومان آسفالت دستی می باشد.

وی در پایان تأکید کرد: بخش وسیعی از چاله ها و خرابی های آسفالت به دلیل تعمیرات ادارات خدمات رسان است و طی هماهنگی که با این ادارات محترم داشته ایم قرار است تا مناطقی که دچار خرابی های مکرر می شوند توسط ادارات خدمات رسان به طور اصولی مورد تعمیر قرار گیرند.

ارسال شده در اخبار