چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۲۰:۵۸:۵۸
جستجوی مطالب

با هدف سهولت در رفت وآمد ساکنان مسکن مهر امام رضا( ع) صورت پذیرفت. ایستگاه خط اتوبوس تندرو مسكن مهر امام رضا(ع)پاكدشت – خاوران راه اندازي شد

پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومي  شهرداری وشورای اسلامی شهر پاكدشت : داريوش پازوكي  گفت: مسكن مهر امام رضا(ع)به عنوان يكي از شهرك هاي پرجمعيت نيازمند خطوط حمل و نقل بوده است که طی چند سال اخیر اين مطالبه در دستور کار قرار داشته است که در همین رابطه با توجه به کندی حرکت اتوبوس ها و در راستای کاهش بار ترافیکی تصمیم گرفته شد تا ایستگاه ابتدایی خط تندروی شهری که مسیر مسكن مهر تا “خاوران” را طی خواهد كرد؛جمعيت كثيري را به مقصد برساند.

 

پازوكي تصریح کرد: محورهای موجود حدفاصل پاكدشت- تهران در طول روز و ایام پیک سفر با ترافیک سنگینی مواجه است که حتی به چشم یک معضل به آن نگاه می‌شود و ترافیک محور پاكدشت – تهران  برای مسافران و کاربران آزاردهنده است

وي در ادامه مطلب فوق افزود: اين خط تندرو عمدتاً قابلیت جابجایی مسافر از نقطه مبدأ(مسكن مهر امام رضا) به نقطه مقصد (خاوران)را دارا است و جاذبه‌های سفر همچون کارخانه‌ها، شهرک‌های صنعتی و مسکونی در مسير به‌ مراتب بیشتر است.

وی افزود: بر اساس برآورد اولیه روزانه تعداد زیادی مسافر در زمان بسیارکوتاه به‌صورت رفت‌ و برگشت از خط تندرو استفاده خواهند کرد ، این در حالی است که زمان سفر با خودرو شخصی به‌ طور متوسط در این مسیر بسیار زمان بر است.

شهردار پاكدشت در خاتمه گفت: از دیگر اقداماتی که در راستای  اجرای این پروژه انجام شد تجهیز و استاندارد سازی ایستگاه خیابان منتهي به مسكن  مهر است که در حال حاضر آماده ارائه خدمات به مسافران است.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری پاكدشت ، شهروندان می توانند برای دسترسی به ایستگاه خطوط تندرو مسكن مهر-خاوران  به پایانه معین در خیابان منتهي به مسكن مهر مراجعه کنند.

ارسال شده در اخبار