شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۲:۲۹:۵۳
جستجوی مطالب

شهردار پاکدشت : شکوفایی و این توسعه یافتگی امروز كشورمان را مدیون خون شهداء هستیم

چهارشنبه 27 فوریه 2019

به گزارش خبرنگار حوزه رسانه روابط عمومی شهرداری پاکدشت :داریوش پازوکی  با بیان این که امنیت امروز کشور به واسطه خون هزاران  شهید بوده است افزود: امنیت در هر کشوری از شاخص های مهم توسعه یافتگی است ،شکوفایی و این توسعه یافتگی را مدیون خون شهداء هستیم.

شهردار پاكدشت  در ادامه افزود: با مطالعه دست نوشته های شهیدان که در قالب وصیت نامه و آثار مكتوب كه برايمان به يادگار مانده است راه را بر ما نشان داده است که دفاع از آرمانهای جمهوری اسلامی ؛دفاع از شرافت خاک دلیرخیز ایران ،قطع ریشه های وابستگی از ممالک بیگانه از خواسته های شهدای عظیم الشان بوده است.

شهردار پاکدشت با تاکید بر این که همه ما در هر جایگاه و مقامی که هستیم قدر دان خون شهدای عزیز،آزادگان  سرافراز و جانبازان فداکار هستیم افزود: این دیدارها در واقع نوعي قدرداني و تكريم است برای ما مسئولین تا یادمان نرود برای هر جایگاهی چندین جوان شهید شدند و هم اینک ما برای رفاه وآسایش مردم باید تلاش بیشتری نمائیم .

وي در خاتمه افزود: سرکشی به خانواده  شهدا و ايثارگران  وظیفه شرعی و اخلاقی تمامی دولتمردان است تا بتوانیم حرمت خانواده ی شهدا را حفظ کنیم و حفظ این حرمت یعنی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است  و در جهت اعتلای این فرهنگ کمر همت را ببندیم تا خدای ناکرده شرمنده شهداي گرانقدر نگردیم .

ارسال شده در اخبار