چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۱۹:۴۹:۵۲
جستجوی مطالب

شهردار پاكدشت در ديداراز جانباز۳۵درصد گفت:

چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت  در حاشیه این دیدار به خبرنگارمان گفت: به سراغ مردانی برویم که برای دفاع از این کشور، سلامت شان را، جسم شان را فدا کرده اند وايثار زنانی را پاس بداريم که برای ادای دین به جنگ و جانبازی، سخت ترین نوع زندگی یعنی زندگی باجانباز را انتخاب کرده اند؛

وی با اشاره به ایثارگری جانبازان اظهار کرد: همه مسولان باید بدانند جانبازان در دفاع از میهن چه سختی‌هایی را به دوش کشیده‌اند. از این‌رو وظیفه داریم این افتخار آفرینی و فداکاری آنان را با اين ديدارها حفظ و مراقبت کنیم.

به گزارش خبرنگار حوزه رسانه روابط عمومي شهرداري پاكدشت  در ابتداي اين ديدار، شهردار پاکدشت گفت:سنگر سازان انقلاب ، نقش مهمی در هشت سال دفاع مقدس داشته اند و در کنار رزمندگان اسلام شهدای فراوانی را تقدیم انقلاب نمودند که امروز هم به برکت خون پاک آنان مسیر سازندگی و توسعه کشور توسط همرزمان شان همچنان ادامه دارد.

وي در تقدير از همسر  يادگار دوران دفاع مقدس گفت:پرستاری تنها در نگهداری از بیماران خلاصه نمی‌شود، معنای جامع آن مراقبت از یادگاران، جانبازان و آزاده‌ای از جنس هشت سال دفاع مقدس و حریم اهل بیت(ع) است که درس ایثار و فداکاری را به ما آموختند.

پازوكي با تاكيد بر صبوري مادران و همسران شاهد و ايثارگر گفت:حضرت زینب کبری(س) با پرستاری از حضرت سجاد(ع) و اسیران واقعه کربلا، درس دیگری از ایثار و از خودگذشتگی را نه تنها به زنان بلکه به مردان دوران مختلف آموخت، درسی که در کنار دیگر عبرت‌های عاشورا رسالت سنگینی را برعهده همسر، خواهر و برادران شهدا، جانبازان و آزادگان قرار داده است.

وي در ادامه افزود: عمري که برای جانباز و آزاده هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت(ع) صرف مي كنيد ثمره ان در آخرت هم‌نشینی با این دلاورمردان آسمانی و یادگاران فرهنگ ایثار و شهادت خواهد بود. مادران و همسران شاهد و ايثارگر ،بدون شک با از خودگذشتگی دنیوی، آخرت خود را تضمین کرده‌اند

ارسال شده در اخبار