جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸|ساعت:۱۷:۵۲:۲۸
جستجوی مطالب

تقدیر معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از نیروی نخبه شهرداری پاکدشت

چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار حوزه رسانه روابط عمومی شهرداری پاکدشت :محسن تاجیک نیروی نخبه شهرداری پاکدشت در رابطه با خبر فوق عنوان داشت: تهیه و ابلاغ دستورالعمل های مالی و معاملاتی در شهرداری ها نقش ارزنده ای در ارتقای انضباط و شفافیت مالی دارد.

وی در ادامه همین بحث افزود:استفاده اثربخش از منابع اقتصادی پاسخگویی مدیران را در تقويت ارزیابی عملکردها افزایش می دهد.

وی که مدیریت واحد سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت را بر عهده دارد می افزاید:ابتر نماندن پروژه ها در شهرها به منابع مالی و اقتصادی شهرداری ها وابسته است که این مهم در طی سالهای اخیر به دلیل رکود اقتصادی شهرداری ها باعث عقب ماندن در زمینه عملیات اجرایی گردیده است. اما با تدوین برنامه مالی مناسب برای شهرداری ها می توان به پروژه های مختلف بودجه اختصاص داد و برای هر پروژه دفترچه ای جهت شروع و پایان و میزان هزینه براي هر پروژه تدوین کرد تا در راندمان كاري شرکتهای وابسته و پیمانکار اختلالي ايجاد نشود.

شایان ذکر است دکتر محسن تاجیک دارای سوابق کاری به شرح ذیل است :

-عضویت در کار گروه تدوین نظام مالی شهرداری های کشور به مدت ۱۱سال

-عضویت در کار گروه های تخصصی دبیرخانه کلانشرها در حوزه های حسابداری ،بودجه و حسابرسی به مدت ۵سال

مدرس و مشاور شورای عالی استانها به مدت یکسال

-دستیار مشاور مالی بانک جهانی(جناب آقای دکتر پورهنگبهرامی)در زمینه علوم مالی شهرداری

-مشاوره در پیاده سازی حسابداری بر مبنای تعهدی در ۱۱شهر کشور

در قسمتي از اين پيام  آمده است :

……..،بدينوسيله از تلاش هاي خالصانه و مجدانه جنابعالي در ارائه طرح هاي مطالعاتي كه منجر به تهيه و تنظيم دستورالعمل هاي “طرز تهيه و تدوين ،اجرا و تفريغ بودجه شهرداري؛تحرير دفاتر قانوني در شهرداري ،سازمانها و شركتهاي وابسته،نحوه واگذاري ،ميزان و واريز تنخواه گردان،نحوه ايجاد ،تبديل نگهداري  و امحاء اسناد و مدارك مالي ،شناسايي و پلاك كوبي اموال ،انبارداري ،مديريت انبارگرداني ،خزانه داري شده است تقدير و تشكر نموده .

ارسال شده در اخبار