چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۱۹:۴۸:۴۷
جستجوی مطالب

معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري پاكدشت گفت:

چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري پاكدشت در گفتگو با خبرنگار حوزه رسانه روابط عمومي شهرداري پاكدشت بيان داشت :ورزش همگاني در قالب پياده روي خانوادگي محله به محله انجام خواهد گرفت .

مولایی در ادامه از  اقدام دیگر مهم معاونت فرهنگی و اجتماعی در حوزه ورزش سخن گفت و افزود: در این معاونت  از الویتهای مهم می توان به مقوله توسعه ی ورزش همگانی نیز اشاره ای داشت که در نوع خود می تواند در شادابی اجتماعی تاثیرات فراوانی داشته باشد به عنوان نمونه برای ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقاء سلامت عمومی و استحکام بنیان خانواده در قالب یک طرح  تحت عنوان ورزش محله ای را پیشنهاد دادیم که تاكنون به صورت پیاده روی خانوادگی،راه پیمایی ،کوه پیمایی در سطح محلات شهر انجام شده است.

وی در بیان ثمرات این طرح گفت:با کمترین هزینه در قالب حداقل ترین امکانات تعداد زیادی از مردم توانستند در محله های خود از این طرح استفاده نمایند و به نشاط لازم دست پیدا کنند.

مولایی در خاتمه به محله هایی که از این طرح بهره مند شدند اشاره کرد و افزود:این طرح در شهرک انقلاب در دهه فجر،مسکن مهر ،بلوار خرمشهر انجام شد و در آینده ای نزدیک نیز در حصار امیر،شهرک قوهه انجام خواهد گرفت و لازم به ذکر است در قالب این طرح نیز جوایز نفیسی به شهروندان اهدا می شود.

ارسال شده در اخبار