یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸|ساعت:۰۹:۲۳:۰۵
جستجوی مطالب

به همت شهرداری پاکدشت؛ طرح آموزش حفظ محیط زیست در ۴ مدرسه اجرایی شد

سه شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، بمناسبت روز هوای پاک، پارک چهل هکتاری حصارامیربا مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت، اداره محیط زیست، اداره تربیت بدنی و سمن های مردمی دوستدار طبیعت طرح پاکسازی در پارک چهل هکتاری محله حصارامیر پاکدشت اجرا شد.

داریوش پازوکی شهردار پاکدشت که خود جز شرکت کنندگان در این طرح بود، در حاشیه اجرای طرح نظافت پارک چهل هکتاری حصارامیر،ضمن اشاره به ظرفیت سمن ها و گروه های اجتماعی مشغول به فعالیت در پاکدشت، اظهارکرد: استفاده از ظرفیت گروه های اجتماعی و سمن های مردمی در حفظ و صیانت از محیط زیست بسیار کارساز ومهم است و این شهرداری در راستای تسهیل مشارکت شهروندان در فرآیند مدیریت شهری حرکت کرده و خواهد کرد.

وی افزود: در سال جاری برنامه های متنوعی بمناسبت روز هوای پاک در نظر گرفته شده و اجرایی نموده ایم، سعی نمودیم تمرکز کار را در آموزش مدارس بگذاریم که امسال توانستیم باهمراهی آموزش و پرورش پاکدشت طرح آموزش در ۴ مدرسه الغدیر، ائمه اطهار، شهید نساجان و… را اجرایی نماییم.

وی در انتها از ریاست آموزش و پرورش پاکدشت و مدیران و مدارس به خاطر اهمیت دادن به مسائل آموزشی در محیط زیست تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است برنامه های روز هوای پاک با شعار ” هوای پاک، مردم و مسئولین” که خود نشان دهنده نقش پررنگ مردم در کنار مسئولان در جهت حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگی هوا، آب و زمین است در پاکدشت اجرا شد.

ارسال شده در اخبار