یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸|ساعت:۰۹:۰۱:۵۲
جستجوی مطالب

شهردارپاکدشت دهه فجر دهه افتتاح پروژه های فرهنگی / دغدغه مدیریت شهر ارتقای سطح فرهنگی شهری می باشد

شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت :داریوش پازوکی شهردارپاکدشت با بیان اهمیت رشد فرهنگی در سطح شهر ،فعال شدن سرای محله های فرهنگی را نقطه عطفی در اجرایی شدن این مهم دانست و افزود : فرهنگ مسئله ی مهم در هرجامعه است که رشد آن، رشد جامعه را دربر می گیرد.

وی گفت : شهرپاکدشت آورده های فرهنگی نابی را در دل خود نهفته دارد که با توجه به مهاجرت اقوام و طوایف مختلف، نمادی از رنگین کمان فرهنگ را به علاوه آن پیشینه خود شهر، شاهد هستیم.

پازوکی بیان کرد : افزایش سراهای محله در مناطق هدف شهر پاکدشت که ۵نقطه را به خود اختصاص داده می تواند در آشنایی نسل جدید با این پیشینه گرانبها گامی مهم را بردارد.

شهردار افزود : لذا برهمین اساس احداث سراهای محله از دغدغه  مدیرت شهری شهردای پاکدشت محسوب می شود و با هدف افزایش طرح فرهنگی ۲سرای محله در محله های البرز و مقداد، احداث و در دهه فجرشاهد افتتاح آن خواهیم بود.

وی تصریح کرد : ساختمان های این ۲سرای محله با بروز ترین استانداردهای جهانی ساخته و هرکلاس با توجه به تشکیل آن مناسب سازی و نور تنظیم شده، در مراحل ساخت درنظرگرفته شده و احداث گردید.

پازوکی عنوان کرد : فرهنگسرای محله البرز و مقداد هرکدام به صورت جداگانه در زمینی با۴۵۰متر زیر بنا ساخته و درگام پایانی و افتتاح قرارگرفته است.

ارسال شده در اخبار