چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۲۰:۵۱:۲۶
جستجوی مطالب

بهره برداری از پل غیرهمسطح «شهید پازوکی» در آینده

پنج شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ مهندس داریوش پازوکی با بیان این که اجرای پروژه بزرگ غیر همسطح سردار «شهید اسدالله پازوکی» مراحل پایانی خود را سپری می کند، اظهار داشت: این تقاطع شمال به جنوب شهر را به هم متصل می کند و تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک داشته و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: با تکمیل این پروژه بخش قابل توجهی از ترافیک محور بین امللی امام رضا(ع) کاهش و دسترسی شهروندان به آرامستان «ده امام» و مزار شهدا و مناطق شمال شهر تسهیل خواهد شد.

شهردار پاکدشت با تاکید بر تکمیل شدن پروژه های عمرانی این شهر، گفت: پل بتنی کانال آب «یبر» و نود متری شمالی شهدای کارگر از دیگر پروژه های عمرانی است که در حال تکمیل است، تا مردم بتوانند از مزایای این پروژه ها استفاده کنند، پروژه دیگری که بر آن تاکید داریم و با سرعت در حال اجرا است، تعریض بلوار امام رضا(ع) در راستای اجرای طرح ساماندهی میدان پارچین است.

پازوکی به فضاسازی شهری و تاثیرات آن بر نشاط شهروندان نیز اشاره کرد و گفت: اجرای طرح جهادی کاشت گل های فصلی در سطح شهر در حال اجرا است، که یکی از مهمترین آن ها در بلوار امام رضا(ع) اجرا شده است.