چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۱۹:۴۸:۵۲
جستجوی مطالب

دسته: منطقه یک شهرداری

پنج شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ مهندس داریوش پازوکی با بیان این که اجرای پروژه بزرگ غیر همسطح سردار «شهید اسدالله پازوکی» مراحل پایانی خود را سپری می کند، اظهار داشت: این تقاطع شمال به جنوب شهر را به هم متصل می کند و تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک داشته و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: با تکمیل این پروژه بخش قابل توجهی از ترافیک محور بین امللی امام رضا(ع) کاهش و دسترسی شهروندان به آرامستان «ده امام» و مزار شهدا و مناطق شمال شهر تسهیل خواهد شد.

شهردار پاکدشت با تاکید بر تکمیل شدن پروژه های عمرانی این شهر، گفت: پل بتنی کانال آب «یبر» و نود متری شمالی شهدای کارگر از دیگر پروژه های عمرانی است که در حال تکمیل است، تا مردم بتوانند از مزایای این پروژه ها استفاده کنند، پروژه دیگری که بر آن تاکید داریم و با سرعت در حال اجرا است، تعریض بلوار امام رضا(ع) در راستای اجرای طرح ساماندهی میدان پارچین است.

پازوکی به فضاسازی شهری و تاثیرات آن بر نشاط شهروندان نیز اشاره کرد و گفت: اجرای طرح جهادی کاشت گل های فصلی در سطح شهر در حال اجرا است، که یکی از مهمترین آن ها در بلوار امام رضا(ع) اجرا شده است.

دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ مهندس داریوش پازوکی با بیان این که روند آزادسازی معابر شهری و املاک واقع در طرح تعریض شهری پاکدشت به صورت بی وقفه در حال پیگیری است، افزود: این طرح که در سال های اخیر و در اثر مطالبات مردمی آغاز شده است در نقاط مختلف شهر اجرا شده و یا اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: عملیات تخریب و تعریض پاساژ قائم در خیابان خیام نیز از مواردی است که سال ها جزو مطالبات مردمی از مدیریت شهری بوده و در برنامه مناسب سازی معابر قرار داشته است.

شهردار پاکدشت گفت: با اجرای این طرح، خیابان خیام به یکی از خیابان های زیبا و مهم شهرک « یبر» تبدیل خواهد شد و قطعا رضایت بیش از پیش مردمی را در پی خواهد داشت.

پازوکی گفت: هفته گذشته نیز طرح تخریب و آزادسازی انتهای بلوار سپاه، روبروی کارخانه دست چین به مساحت ۷۰۰ متر مربع انجام شد که این امر نشان دهنده قاطعیت شهرداری در اجرای طرح مناسب سازی و آزادسازی معابر است.

وی با بیان این که در اغلب شهرهای کشور به دلیل وجود شهرهایی با بافت قدیمی معابر نیازمند اصلاح هستند، گفت: شهرداری پاکدشت نیز از تجربه های موفق اجرای این طرح است.