چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸|ساعت:۰۹:۰۰:۱۹
جستجوی مطالب

دسته: اخبار

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

ملاقات مردمی شهردار پاکدشت در راستای حل مشکلات شهروندان در دفتر شهردار برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری دیدار مردمی شهردار پاکدشت طبق روال سه شنبه های هر هفته با شهروندان انجام گرفت.

در این جلسات معاونین و تعدادی از مدیران شهرداری نیز در دیدار شهروندان با شهردار حضور داشتند و به صورت چهره به چهره، به مشکلات شهروندان رسیدگی کردند چرا که این جلسات در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه های شهروندان به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر در حوزه های مختلف مدیریت شهری است، از طرفی ارتباط مستقیم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکریم ارباب رجوع، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان در پی دارد.

داریوش پازوکی با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم نعمت الهی است که باید به درستی نسبت به ادای آن اقدام کرد، افزود: دوران خدمت رسانی به مردم برای دولتمردان بسیار کوتاه است از این رو باید از این فرصت کوتاه جهت رفع نیازهای مردم که صاحبان اصلی انقلاب هستند بهره لازم را برد.

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از تداوم اجرای طرح جامع ساماندهی معابر اصلی و فرعی شهر پاکدشت با اقدامات متنوع عمرانی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت طی بازید از پروژه های در حال انجام با تأکید بر لزوم ساماندهی وضعیت معابر سطح شهر اظهار داشت: از جمله اولویت های اصلی مجموعه مدیریت شهری اجرا وتکمیل پروژه های عمرانی می باشد که به همین منظور اقدامات عمرانی متعددی در حال اجرا است.

وی در ادامه به برخی از اقدامات صورت گرفته توسط حوزه معاونت فنی وعمران اشاره کرد و گفت: اجرای پازلکاری بلوار علی بن ابیطالب؛ جدولگذاری کوچه مهربانیان واقع در ۲۰ متری مقداد؛ اجرای عملیات آسفالت ریزی خیابان بهاران، خیابان شهید خانمحمدی، خیابان کربلا، خیابان شهید بور بور، تخریب و احداث نهر جدید در کوچه شهید محسن نادر سپهر شهرک انقلاب؛ دال گذاری بر روی انهار شهرک البرز، تعویض و اصلاح جداول کوچه جماران ۱۲ و همچنین عملیات آسفالت ریزی خیابان علامه و جنب ورزشگاه شهید ولی الله قمی و بلوار سپاه بخشی از پروژه های عمرانی در شهر پاکدشت به شمار می رود.

پازوکی با اشاره به اینکه ساماندهی معابر و بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری جزء اولویت اقدامات شهری و از مهمترین سرفصل های بودجه عمران شهری است، افزود: بهبود و بهسازی کیفیت آسفالت معابر همواره یکی از مطالبات جدی شهروندان بوده است، در همین راستا اقدامات آسفالت ریزی، لکه گیری و روکش آسفالت در معابر مذکور در حال اجرامی باشد.

وی با اشاره به اقدامات پیاده رو سازی، اجرای کفپوش و عملیات جدولگذاری در معابر سطح شهر بیان کرد: این اقدامات به منظور ارتقای وضعیت ایمنی در معابر، تسهیل و بهبود تردد عابرین، زیباسازی منظر شهری، جلب رضایت شهروندان و خدمات رسانی به آن ها اجرایی می شود.

 

 

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از نصب علائم ترافیکی در نقاط مختلف شهر پاکدشت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: به منظور ایجاد امنیت و کاهش تصادفات نصب علائم راهنمایی و رانندگی در چند نقطه از شهر اجرا شده است.

وی افزود: در همین راستا اقداماتی از قبیل نصب علائم ترافیکی جنب بیمارستان شهدای پاکدشت و لوله گذاری داخل نیوجرسی های میدان مادر به همت حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری پاکدشت با هدف افزایش ایمنی و روان سازی ترافیک موجود در سطح معابر اجرا شده است.

پازوکی با اشاره به قرار گرفتن شهرستان پاکدشت در مسیر ترانزیتی تهران به شرق کشور، گستردگی شبکه عظیم عبوری از بلوار امام رضا(ع) و اهمیت رسیدگی به تابلو ها و علائم ترافیکی موجود در معابر عمومی و عبوری بیان کرد: طی انجام بازدیدهای میدانی و بنا به درخواست شهروندان مکان هایی برای نصب تابلوهای ترافیکی جدید مشخص و جانمایی شد.

وی در خاتمه با بیان این که رویکرد مدیریت شهری در خصوص تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی زمینه ساز ایمنی و روان سازی حجم ترافیک خواهد بود، افزود: این اقدام طی بررسی های میدانی انجام گرفته توسط کارشناسان حوزه ترافیک  و به منظور استاندارد سازی و ایمن سازی معابر عبوری و بزرگراهی عملیاتی و به اجرا درآمده است.

 

 

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت خبر داد: تمام تلاش مسئولان مجموعه شهرداری جلب رضایت شهروندان است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت ضمن تأکید بر این مهم ااظهار کرد: رضایتمندی شهروندان یکی از اولویت های مهم شهرداری است و این مجموعه با ارتقای خدمات در صدد افزایش رضایت شهروندان است.

وی در ادامه افزود: علاوه بر ادامه روند اجرای عملیات آسفالت ریزی در بلوار سپاه، روکش آسفالت و لکه گیری دیگر معابر اصلی و فرعی شهر در حال انجام است که این اقدامات با هدف مناسب سازی معابر، رفع مشکلات شهروندان، تسهیل در تردد وسایل نقلیه و عبور و مرور شهروندان به همت حوزه معاونت عمران شهرداری در حال اجرا است.

وی در خاتمه با اظهار امیدواری افزود: پاسخگویی به نیاز شهروندان وظیفه ذاتی این نهاد مشمول است و آگاهی از چگونگی فعالیت و عملکرد هریک از بخش ها و معاونت ها، مناطق و سازمان های وابسته و زیر مجموعه شهرداری از حقوق تک تک شهروندان است. وی افزود: امیدواریم با تلا ش بیش از پیش در خدمت رسانی مطلوب، توجه عادلانه به بخش های مختلف شهرو توجه به رفاه عمومی در راستای ایجاد محیط اجتماعی بالنده و شاد در بالا بردن رضایتمندی شهروندان مؤثر واقع شویم.

 

 

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از آغاز اجرای طرح جهادی نظافت و شست وشوی پارک ها به منظور پاکسازی محله ای خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با تأکید بر رسیدگی ویژه به وضعیت نظافت شهر اظهار داشت: در راستای زیباسازی و پاکسازی سرانه ی فضای سبز شهر اجرای طرح مذکور به همت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری در دست اجرا است.

وی افزود: این طرح با هدف ارتقای کیفیت خدمات رسانی در سطح شهر ورفع موانع و نازیبایی های بصری و محیط زیستی در حال اجرا می باشد که شامل فعالیت هایی از قبیل رفت و روب خیابان ها، حذف زوائد دیداری، شست وشو و پاکسازی دیوارها از پوستر، پاکسازی فضای سبز و شست وشوی آن، تعمیر و تعویض برخی جداول فرسوده، هرس درختان، شست و شوی المان ها و اسباب بازی واقع در پارک های محله ای،شست و شوی ایستگاه های اتوبوس،رسیدگی به وضع ظاهری باکس ها، پاکسازی مبلمان شهری، کاشت گل ودرخت و رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی بوستان ها است.

وی در خاتمه با اشاره به این که اجرای این طرح از پارک دانشجو آغاز شده است ودر سطح شهر انجام خواهد شد افزود: یکی دیگر از اهداف طرح جهادی نظافت و شست و شوی بوستان ها، کاهش مشکلات شهروندان، تعامل بیشتر آن ها با خادمان شهرداری و رعایت کردن بهداشت عمومی است.

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار شهرستان به همراه شهردار پاکدشت از۳۰ پروژه در حال اجرا و آماده ی بهره برداری مدیریت شهری بازدید به عمل آوردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان و داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در بازدید میدانی از روند اجرای۳۰ پروژه در دست اجرا در سطح شهر ضمن اطلاع از میزان پیشرفت پروژه ها، رعایت برخی توصیه های فنی از سوی پیمانکاران جهت بهبود و افزایش کیفیت کارهای عمرانی و خدماتی را خواستار شدند.

داریوش پازوکی در این بازدید که طی چند ساعت برگزار شد با اشاره به اولویت داشتن به اتمام رساندن پروژه های در حال ساخت و نیمه تمام در سطح شهر بیان کرد: پروژه ها پیشرفت خوبی دارند و با امید برخدا تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در آینده ای نزدیک با اتمام پروژه های در حال اجرا تحول بزرگی در شهر پاکدشت ایجاد کنیم.

وی ضمن تشکر از همراهی فرماندار پاکدشت عنوان داشت: شهرداری پاکدشت تلاش می کند با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را طی چند روز آینده به اتمام برساند و شاهد رضایتمندی شهروندان باشد.

در حاشیه این بازدید قدردانی جمعی از شهروندان ساکن شهرک انقلاب از رسیدگی و پیگیری فرماندار و شهردار پاکدشت به مناطق کم برخوردار قابل توجه بود.

شهردار پاکدشت ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه ها و قدردانی از تلاش بی وقفه نیروهای زحمت کش مجموعه شهرداری تداوم عملیات خدمت رسانی و تسریع در انجام امور را خواستار شد و اظهار کرد: تکمیل پروژه ها و بهره برداری از آن ها رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم مجموعه شهرداری به سمت و سویی حرکت کند که این رضایت به حداکثر ارتقا یابد و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهرمان باشیم.

 

شایان ذکر است طی این بازدید پروژه های زیر مورد بررسی فرماندار و شهردار پاکدشت قرار گرفتند:

۱-احداث باغ راه زیتون

۲- آسفالت ریزی بلوار سپاه

۳- آسفالت ریزی خیابان علامه

۴- احداث پارک ملل

۵- احداث پارک یاس شهرک انقلاب

۶- احداث پارک باهنر خاتون آباد

۷- اجرای همسطح سازی قبور آرامستان ده امام

۸- اجرای همسطح سازی قبور امامزاده حمزه رضا(ع)

۹- آسفالت ریزی خیابان منتهی به حمزه رضا(ع)

۱۰- آسفالت ریزی خیابان امام خمینی(ره) شهرک یبر

۱۱- اصلاح و بازسازی جداول خیابان امام خمینی(ره) شهرک یبر

۱۲- احداث ساختمان منطقه ۲

۱۳- اصلاح هندسی میدان مادر

۱۴- احداث ساختمان آتش نشانی حصارامیر

۱۵- مجموعه فوتبال و والیبال ساحلی و چمن مصنوعی انقلاب شهرک انقلاب

۱۶- احداث مجموعه ورزشی قائم در شهرک قائم

۱۷- احداث مجموعه درمانی غدیر در بلوار علی بن ابیطالب(ع)

۱۸- چمن مصنوعی محله قوهه

۱۹- احداث پل هوایی عابر پیاده مقابل مجتمع شهید مظفر

۲۰- احداث پل هوایی در بلوار امام خمینی(ره) شهرک یبر به حصارامیر

۲۱- آسفالت ریزی معابر و کوچه های سطح شهر

۲۲- ترمیم، اصلاح و احداث جداول کوچه های سطح شهر

۲۳- راه اندازی سرای محله البرز در بلوار شهدای رحیمی

۲۴- مراحل ساخت ۳۰واحد مسکونی در محله زینبیه

۲۵- احداث بوستان بهار در محله کرمانیه

۲۶- اجرای دیوارکشی و محوطه سازی یخچال یب جهت حفظ آثار تاریخی شهر

۲۷- اجرای پروژه سیستم آبیاری تحت فشار هوشمند بلوار امام رضا(ع) به طول هشت کیلومتر

۲۸- اجرای پروژه سیستم آبیاری تحت فشار هوشمند پارک ملل

۲۹- میدان آزادی حصارامیر

۳۰- دوربرگردان جدید خاتون آباد

    

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از لایروبی و نظافت مسیل محمدآباد در راستای کاهش آلودگی محیطی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: لایروبی ونظافت مسیل محمدآباد جهت پاکسازی محیط و جلوگیری از انتشار بیماری به همت معاونت خدمات شهری در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به این که در زمان بارش های فصلی امکان جاری شدن سیلاب در رودها محتمل است، بیان کرد: به منظور کنترل و پیشگیری از هرگونه حادثه و خسارت احتمالی در این خصوص پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری شبکه اصلی و فرعی جمع آوری آب های سطحی در سطح شهر انجام خواهد شد.

پازوکی در خاتمه افزود: در همین راستا تمامی حوضچه های رسوب گیر، کانال های سرپوشیده و تله های زباله گیر موجود در سطح شهر به صورت روزانه و با نظارت پیمانکاران حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیستی مورد پاکسازی و لایروبی قرار می گیرند.

 

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

تجمع گسترده عزاداران حسینی در عصر تاسوعا مقابل مسجد موسی بن جعفر(ع) شهر پاکدشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، این مراسم همزمان با تاسوعای حسینی و شهادت حضرت قمربنی هاشم(ع) عاشقان و دلباختگان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام با حضور در مساجد و هیئت های مذهبی به یاد سقای دشت کربلا حضرت ابوالفضل عباس(ع)، امام حسین(ع) و یاران وفادار آن حضرت سوگواری کردند.

گفتنی است این مراسم با حضور امام جمعه، نماینده مردمی شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی و تعداد کثیری از شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، مردم خداجو و شهید پرور پاکدشت در خیابان های اصلی شهر صورت گرفت.

   

ارسال شده در اخبار
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از آغاز اجرای عملیات روکش آسفالت درسطح شهر پاکدشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان و اجرای طرح جامع ساماندهی معابر در این مناطق عملیات تراش آسفالت و روکش آسفالت به کوشش معاونت فنی و عمرانی شهرداری پاکدشت آغاز شده است.

وی آسفالت مناسب معابر و خیابان های شهر را یکی از خواسته های به حق شهروندان از شهرداری دانست و گفت: یکی از مهم ترین ویژگی های یک شهر زیبا وضعیت آسفالت خیابان ها و معابر آن است و تأثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه شهروندان دارد.

وی افزود: لکه گیری و روکش آسفالت انتهای خیابان شهید باهنر جنب پارک باهنر، خیابان صنایع ۱ خاتون آباد، ضلع غربی بلوار سپاه وغیره از جمله اقدامات در زمینه ی بهسازی معابرو خیابان های سطح شهر است.

پازوکی در ادامه افزود: علاوه بر اجرای عملیات روکش آسفالت در مناطق مذکور به صورت همزمان عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری تعدادی از معابر اصلی و فرعی سطح شهر با هدف مناسب سازی معابر و رفع مشکلات عبور و مرور شهروندان نیز اجرایی شده است.

وی در خاتمه عنوان کرد: فعالیت های عمرانی مربوط به آسفالت ریزی و روکش آسفالت معابر، ترمیم، لکه گیری سطوح فرسوده و آسفالت خیابان های اصلی و فرعی از جمله اولویت هایی است که حوزه عمران با جدیت به دنبال انجام آن است، گفتنی است این عملیات به منظور پاسخگویی به نیازهای شهروندان، تسهیل در تردد وسایل نقلیه و ایجاد چشم انداز زیبای شهری در دستور اجرا قرار گرفته است.

   

ارسال شده در اخبار
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

شهردار پاکدشت از نصب ست های ورزشی در باغ راه زیتون جهت رفاه حال شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام این خبر اظهار داشت: بدون شک ایجاد انگیزه و ترغیب شهروندان به تندرستی و سلامت جسم از جمله وظایف مدیریت شهری بوده و این مهم با تجهیز پارک ها و عرصه های فضای سبز به وسائل ورزشی قابل دستیابی خواهد بود.

پازوکی خاطر نشان کرد: در همین راستا به منظور ارتقا سلامت جسم و روان شهروندان علاوه بر پارک ها، باغ راه زیتون نیز به همت معاونت خدمات شهری شهرداری پاکدشت به وسائل تندرستی مجهز می شود که امید است به نحو مطلوبی توسط شهروندان مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساخت های ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی دانست و گفت: ساماندهی و احداث وسائل ورزشی و بدنسازی در سطح بوستان های شهر سبب شد اداره فضای سبز نسبت به نصب این وسائل در باغ راه زیتون پاکدشت اقدام نماید که این امر سبب ترویج فرهنگ ورزشی در بین همشهریان نیز می شود.

داریوش پازوکی در خاتمه با اشاره به این که ورزش بخشی از یک زندگی سالم است تأکید کرد: تأمین فضاهای ورزشی در تمام نقاط دنیا حق شهروندی محسوب می شود، امیدواریم با نصب ست های ورزشی و تجهیز اماکن ورزشی بستر ترغیب شهروندان به ورزش فراهم شود.

ارسال شده در اخبار