سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸|ساعت:۲۲:۰۷:۴۵
جستجوی مطالب

دسته: اخبار

دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت از اقدامات گسترده شهرداری برای استقبال از بهار و نوروز خبر داد.

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت از پیش بینی اسکان موقت مسافران نوروزی در پارك دانشجو خبر داد و گفت: نوروز امسال فضای پارك دانشجو كه در مقابل ساختمان شهرداري واقع است برای اسکان موقت مسافران نوروزی آماده سازی شده است.

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت از اجراي طرح « نه به چهارشنبه سوزي» خبر داد و گفت: سال گذشته اجرای این شعار همراه با نصب بنر و مشاركت مردم در تامين امنيت در شب چهارشنبه سوري موجب شد تلاش‌های شهرداري و سازمان آتش نشاني پاكدشت مؤثر واقع شود و حوادث کاهش یابد و در اسفندماه سال جاري نيز رویکردمان همراهی با خانواده‌ها است.

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

با سلا م- پس از حمد خدا و درود و صلوات برمحمد و آل محمد(ص) وشهيدان و امام شهداء و آرزوي سلامتي براي آقا امام زمان(عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي و دولت خدمتگذار لازم مي دانيم پيشاپيش فرا رسيدن سال جديد و بهارطبيعت را به همه مردم فهيم و بزرگوار شهر پاكدشت تبريك و تهنيت عرض نمائيم.
خداوندسبحان را شاكريم كه توفيق خدمتگذاري به شما مردم شريف را در اين برهه از زمان به ما ارزاني داشته است كه رضايتش، در گرو رضايت مردم است.
لازم مي دانيم كه اين نكته را يادآوري نمائيم ،مسئوليتي كه بر عهده شوراي شهر است بسيار وسيع و گسترده مي باشد شوراي اسلامي شهر پاكدشت با تمامي مشكلات فرا روي خود تلاش فراوان نموده است تا با مشاركت شهروندان به يك ثبات مطلوب همراه با نيل به اهداف و برنامه هاي پيش بيني شده دست يابد بنابراين خود را متعهد و ملتزم مي دانيم تا تمام توان شوراي اسلامي و پرسنل شهرداري را به منظور توسعه پايدار و ايجاد محيطي شاد و در شأن شهروندان عزيز بكار گيريم تا خدمات بهتر و مطلوبتري ارائه نمائيم.
بي ترديد ميتوانيم با هم انديشي و برنامه ريزي هاي مناسب و با بهره گيري از كليه امكانات موجود در سطح شهر، شكوفايي، توسعه و آباداني پاكدشت را تحقق بخشيده و شاهد رشد و بالندگي شهرمان باشيم.
آنچه همه ما در پی آنیم این است که با به حرکت درآوردن ظرفیت‌های بزرگ شهر گل و گياه و درخدمت گرفتن نیروی ارزشمند زنان و جوانان بتوانیم از پیچ مشکلات امروز رها شویم تا پاكدشت ؛اين پايتخت گل و گياه ايران همچون نگینی بر تارک كشورمان بدرخشد.
با آرزوی پایداری و بهروزی
باشد که در شروع بهار دلهایمان آکنده از عطر محبت و دوستی گردد .

ارسال شده در اخبار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت ضمن تبریک میلاد با سر سعادت امام علي (ع) روز پدر و فرا رسيدن سال جدید به شهروندان و هموطنان گرامی يادآور شد كه رفع دغدغه مردم در رابطه با مسائل سطح شهر را هدف اصلی سال ۹۸ مجموعه خانواده شهرداری پاكدشت مي داند.

ارسال شده در اخبار
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

شهردار پاكدشت گفت: با هدف کاهش ترافیک در خطوط اصلي شهر و سهولت در رفت وآمد شهروندان فهیم ايستگاه خط اتوبوس تندرو مسكن مهرامام رضا(ع)پاكدشت –خاوران راه اندازي شد.

ارسال شده در اخبار
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

پارک خطی و باغ راه شهدای مدافع حرم در منطقه حصارامیر شهرستان پاکدشت افتتاح شد

ارسال شده در اخبار
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، شهرداری  پاکدشت در نظر دارد نسبت به انجام فراخوان عمومی مرحله اول جهت پروژه سرمایه گذاری ساختمان تجاری مسکونی یاس اقدام نماید، شهرداری در نظر دارد نسبت به انجام فراخوان عمومی مرحله اول جهت پروژه سرمایه گذاری ساختمان تجاری مسکونی یاس اقدام نماید،

 

دانلود فایل

ارسال شده در اخبار
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

وی ترمیم آسفالت معابر و کوچه های محلات را یکی از مهمترین مطالبات مردم دانست

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری پاکدشت گفت: دومین دفتر همیاران سلامت اجتماعی در فازدو پارک بانوان با هدف افزایش سلامت اجتماعی راه اندازی شد

ارسال شده در اخبار