شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹|ساعت:۱۰:۴۳:۲۵
جستجوی مطالب

دسته: اخبار

شنبه 30 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت گفت: اجرای طرح آزادسازی معابر با هدف توسعه شهر و تامین رفاه شهروندان در سطح شهر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح امروز شصتی سرپرست شهرداری به همراه رضایی رئیس، جگروند نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت اداری مالی، مسئول آزادسازی و دیگر مسئولین شهرداری از آزادسازی محله بهاران با مساحت ۱۵۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال بازدید نمودند.

سرپرست شهرداری پاکدشت اظهار داشت: این طرح با هدف سهولت در تردد، کاهش معضلات و مشکلات ترافیکی و زیباسازی نمای بصری شهر اجرا شد.

وی با بیان اینکه شهرداری پاکدشت الگوی موفقی در آزادسازی معابر شهری است، افزود: با اجرای این طرح معضلات عبور و مرور شهروندان رفع و تسهیل خواهد شد و همچنین رضایت بیش از پیش مردمی را در پی خواهد داشت.

شصتی تصریح نمود: خوشبختانه مدیریت شهری پاکدشت تاکنون توانسته است با اهتمام جدی در این زمینه، چهره و سیمای شهر را متحول نماید. با توجه به رضایت و خرسندی شهروندان از جریان آزادسازی ها، مسئولین شهرداری ادامه روند آزادسازی معابر را در دستور کار خود قرار داده اند.

ارسال شده در اخبار
پنج‌شنبه 28 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت گفت: طرح ضربتی رفع سد معبر در معابر شهر پاکدشت اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ اجرای طرح ساماندهی و رفع موانع سد معبر در میدان آزادگان تا ورودی پاکدشت، بلوار امام رضا(ع) حدفاصل پل غیر همسطح شهید اسدا… پازوکی و میدان شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور شصتی سرپرست شهرداری، تفرشی مدیر منطقه یک، پازوکی معاونت خدمات شهری، نواحی چهارگانه و واحد رفع سدمعبر شهرداری پاکدشت صورت پذیرفت.

شصتی با اشاره به اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر در معابر پرتردد پاکدشت، افزود: با هدف رفاه حال شهروندان در معابر، طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران و دست فروشان، اجرایی شده است.

وی عنوان نمود: پیاده روهای سطح شهر متعلق به همه شهروندان است و مسئولان نیز در این راستا تلاش دارند تا از آلودگی فضای بصری شهر جلوگیری کنند.

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه 27 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت گفت: شهرداری با متخلفین ساخت و سازهای غیر مجاز به طور قاطع برخورد می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت با اشاره به لزوم مقابله جدی با ساخت و ساز های غیر مجاز در پاکدشت اظهار داشت: ساخت و سازهای غیر مجاز یکی از معضلات شهری، تخطی از قوانین و ضوابط شهرسازی و اصول فنی است که با عاملان آن با جدیت برخورد می شود.

وی افزود: شهروندان پاکدشتی قبل ازهرگونه احداث بنا، دیوارکشی و اضافه کردن طبقات غیر مجاز در املاک خود نسبت به اخذ مجوزهای لازم از شهرداری اقدام کنند.

شصتی تصریح نمود: با توجه به اهمیت حفظ و صیانت از اراضی حریم شهری و به منظور برخورد قانونی با کسانی که اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز می کنند املاکی در پاکدشت از قبیل  تخریب یک مورد در بلوار شهدای رحیمی، دو مورد در منطقه ارکیده، تخریب چهاردیواری غیر مجاز در جاده پارچین و حد فاصل میدان جهاد و روستای جیتو، همچنین جلوگیری از احداث بنا و طبقات غیر مجاز در کوچه فرهنگیان و بلوار دانش آموز و تخریب و برچیدن سوله غیر مجاز در خاتون آباد به همت واحد معاونت شهرسازی، معاونت خدمات شهری و واحد جلوگیری از تخلفات ساختمانی شهرسازی اجرا شده است.

ارسال شده در اخبار
سه‌شنبه 26 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت صبح امروز با شهروندان دیدار و به مطالبات آنان رسیدگی نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به منظور ارتباط رو در رو با شهروندان سه شنبه های هر هفته دیدار و به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی می کند.

بر پایه این گزارش، در این جلسه شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی خواسته های خود را با مدیریت شهری پاکدشت در میان گذاشتند.

گفتنی است، این جلسات در راستای رسیدگی و رفع دغدغه های شهروندان به منظور خدمت رسانی بیش از پیش در حوزه های مختلف شهری برگزار می شود. از طرفی این امر ارتباط مستقیم و بدون واسطه مردم با شهردار و ایجاد آرامش روحی و روانی شهروندان را در پی دارد.

ارسال شده در اخبار
سه‌شنبه 26 می 2020


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در پیامی ریاست و اعضای شورای شهر این فرخنده روز را تبریک گفتند، متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اللهُمَ اَهلِِ الکِبریاء والعَظَمَه و….

رمضان ماه پرخیر و برکت، ماه بندگی، ماه تصفیه نفس به پایان رسید و خوشا به سعادت آنان که روح و جسم خود را از این چشمه ذلال سیراب نمودند.
هنوز نجوای عارفانه سحرهای رمضان گوش و جانمان را نوازش می دهد و افسوس که ماه خوب خدا به پایان رسید. خداوند متعال را شاکریم تا فرصتی عنایت فرمود که رمضانی دیگر را به شکرانه‌اش سر به سجده گذاریم.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی عزیزان در ماه مبارک رمضان و تبريک عيد سعيد فطر، امید است با بهره‌گيری از توفيقات این ماه پرفیض و با انگيزه‌ای مضاعف و همتی والاتر در تحقق بخشیدن به بیانات مقام معظم رهبری و در راستای شعار سال به نام “جهش تولید” گام بر داریم.

ارسال شده در اخبار
یکشنبه 24 می 2020

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، مراسم افتتاحیه مرکز پایش تصویری کنترل ترافیک شهری در شهرداری پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح روز شنبه  و همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، مرکز پایش تصویری کنترل ترافیک شهری در شهرداری پاکدشت با حضور فرماندار، رئیس اداره اطلاعات شهرستان، رئیس پلیس راهور شهرستان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار سابق، سرپرست فعلی، مسئول حراست و معاونین شهرداری پاکدشت افتتاح شد.

 سرپرست شهرداری پاکدشت در این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عرض خیر مقدم با اشاره به توسعه و گسترش شهر پاکدشت و اینکه باید با توسعه زیرساخت ها در راستای استفاده از تکنولوژی گام های موثری برداشته شود، اظهار داشت: در حال حاضر ۶ دستگاه دوربین با قابلیت اتصال به سیستم هوشمند شهری و با کیفیت بالای ذخیره تصویر به مدت طولانی و همچنین قابلیت تشخیص چهره و پلاک در بلوار امام رضا(ع) و سطح شهر نصب شده است.

شصتی  هدف از راه اندازی این سامانه را رصد و مدیریت ترافیک، ساماندهی فضای تردد شهری، هدایت ناوگان حمل و نقل عمومی، کاهش تخلفات و جرائم، مدیریت بحران، امداد رسانی و خدمت رسانی دانست و افزود: یکی از بهترین راهکارها برای کاهش تخلفات، راه اندازی سیستم های پایش تصویری است.

وی  تصریح نمود: امیدواریم با پشتکار مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه مدیریت شهری و حمایت های شورای اسلامی شهر بتوانیم با افتتاح فاز دوم این پروژه تا هفته دولت، شاهد پیشرفت و توسعه روزافزون شهرمان و بهره گیری بیشتر از خدمات دولت الکترونیک  باشیم.

ارسال شده در اخبار
پنج‌شنبه 21 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت از اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر در معابر سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت با بیان اینکه عاملان سد معبر موجب ضایع شدن حقوق شهروندی و برهم خوردن انضباط شهری می شوند، اظهار داشت: با عوامل سد معبر به صورت قاطع و برابر قانون برخورد می کنیم و به هیچکس اجازه بی نظمی نخواهیم داد.

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی کنونی ویروس کرونا و لزوم رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همچنین در راستای روان سازی و ساماندهی پیاده روها و معابر اصلی در سطح شهر، عوامل ایجاد کننده سد معبر که موجب بی نظمی در شهر، رعایت نکردن حقوق شهروندی و توزیع اجناس تقلبی و غیر بهداشتی می شوند توسط واحد رفع سد معبر شهرداری و با همکاری نیروی انتظامی جمع آوری و اعمال قانون می شوند.

شصتی با اشاره به اهمیت حقوق شهروندی افزود: سدمعبر موجب تجاوز به حقوق شهروندی است و متخلفان موجب اخلال در زیبایی شهر، آسیب رسانی به شهر و تهدید سلامت اجتماعی می شوند، از این رو اجرای این طرح با هدف تامین رفاه شهروندان، ساماندهی اصناف و حذف زوائد بصری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است و همه روزه اجرا خواهد شد.

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه 20 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت صبح روز سه شنبه با شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ دیدار مردمی حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به منظور ارتباط چهره به چهره و بررسی مسائل ومشکلات شهروندان طبق روال سه شنبه های هر هفته در سالن جلسات شهرداری پاکدشت برگزار شد.

در این دیدار، حسین شصتی به منظور تکریم ارباب رجوع پذیرای تعداد زیادی از شهروندان فهیم پاکدشتی بود تا به طرح مسائل و مطالبات خود بپردازند.

سرپرست شهرداری پاکدشت با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم نعمتی الهی است که باید به درستی نسبت به ادای آن اقدام کرد، افزود: دوران خدمت رسانی به مردم برای دولتمردان بسیار کوتاه است و باید از این فرصت کوتاه جهت خدمت رسانی و رفع نیازهای مردم بهره لازم را برد.

ارسال شده در اخبار
سه‌شنبه 19 می 2020

آئین تجلیل از اعضای شورای روابط عمومی شهرداری پاکدشت صبح امروز با حضور مسئولین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح امروز به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، آئین تجلیل از اعضای شورای روابط عمومی شهرداری پاکدشت با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری، مسئولین حراست و بازرسی، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و مسئول روابط عمومی فرمانداری در سالن جلسات شهرداری پاکدشت برگزار شد.

 

علی رضایی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن قدر دانی از زحمات مسئول و نیروهای روابط عمومی به منظور پوشش دهی اخبار شهرداری بر لزوم تقویت و توسعه این واحد و انعکاس گسترده اخبار فعالیت های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت تاکید نمود.

 

وی با اشاره به نقش کلیدی روابط عمومی عنوان نمود: روابط عمومی چشم و گوش، زبان و آینه ی یک مجموعه است که همواره باید واقعیت ها را در خصوص روند عملکرد مجموعه منعکس کند و وجود روابط عمومی قوی در یک مجموعه می تواند به رشد و تعالی آن کمک کند.

 

شصتی سرپرست شهرداری با اشاره به نقش اساسی واحد روابط عمومی و با بیان اینکه وظیفه روابط عمومی برقراری ارتباط با گروه های اجتماعی مختلفی از مردم است، اظهار داشت: انجام این امر مهم نیازمند هنری است که بتواند طیف وسیعی از مردم را در ارتباطات خود پوشش دهد و مخاطبین را با رسالت سازمان همسو سازد.

 

وی کارگزاران این واحد را پل ارتباطی موثر میان مردم و مسئولین دانست و تصریح نمود: انعکاس کارهای انجام شده در بین جامعه باعث دلگرمی مردم شده و آنان را بیش از پیش متمایل به مشارکت در امور شهر می کند.

 

در پایان مراسم ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه سرپرست شهرداری و دیگر مسئولین با اهداء لوح تقدیر و گل از تلاش های فعالان عرصه روابط عمومی شهرداری تجلیل به عمل آوردند.

 

ارسال شده در اخبار
دوشنبه 18 می 2020

سرپرست شهرداری پاکدشت از تخریب چند مورد ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت اظهار داشت: برخورد قاطع و حداکثری با تخلفات ساختمانی دیوارکشی و اضافه کردن طبقات غیرمجاز، ضروری است و نتیجه ی این اقدام تخریب با حکم قضایی است.

بر پایه این گزارش، یک مورد در بلوار شهدای رحیمی، دو مورد در منطقه ارکیده، تخریب چهار دیواری غیر مجاز در جاده پارچین و حدفاصل میدان جهاد و روستای جیتو به همت واحد معاونت شهرسازی و با همکاری واحد جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، عملیات تخریب صورت پذیرفت.

شصتی تصریح نمود: از شهروندان خواستاریم جهت جلوگیری از مشکلات ناشی از ساخت و ساز غیر مجاز، پیش از هرگونه عملیات احداث و ساخت بنا مراحل قانونی را طی کرده و با مجوز اقدام کنند.

ارسال شده در اخبار