سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸|ساعت:۰۵:۵۴:۳۰
جستجوی مطالب

دسته: اخبار

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

شهر پاکدشت به تمثال نورانی سرداران مدافع حرم مزین شد.

ارسال شده در اخبار
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸

انجام رنگ آميزي دو جزئي در بلوارهاي سطح شهر جهت كاهش تصادفات صورت گرفت

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

انجام رنگ آميزي دو جزئي در بلوارهاي سطح شهر جهت كاهش تصادفات صورت گرفت

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

دال گذاري در بلوار امام رضا (ع)ورودي دانشگاه توسط معاونت فني و عمران انجام شد

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

شهردار پاكدشت بيان داشت: امروزه علف های هرز از جمله مسائل و مشکلاتی است که مديران شهري با آن دست به گریبان می باشند.

ارسال شده در اخبار
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

صبح دیروز مورخ ۹۸/۴/۱۷ رأس ساعت ۹ صبح در اتاق جلسات شهرداری پاکدشت با حضور اعضاء و نمایندگان سایر ادارات در سالن جلسات شهرداری پاکدشت برگزار شد.

ارسال شده در اخبار
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛

متن پيام مهندس پازوکی شهردار پاكدشت به شرح زیر است:

اول ذی القعده روز تولد حضرت معصومه(س) طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به نام « روز ملی دختران » و آغاز دهه کرامت نامگذاری شده است که مطمئناً یکی از موضوعات مهم اجتماعی جامعه ی امروز ما شناخت جایگاه و نقش دختران در عرصه خانواده و اجتماع است.

در دین مبین اسلام دختر دارای جايگاه بزرگ و رفيعی است و واژه هایی چون: ریحانه (گل)، قواریر (بلورها)، و حسنه (نیکی) تعابیر زیبایی است که برای دختران در قرآن به کار گرفته شده و نشان از امتیاز و ویژگی خاص دختران دارد. همچنین در فرهنگ غنی ادبيات سرزمينمان شاعرانی همچون سعدی شیرازی که ادب و سخن فارسی بسیار وامدار او و شعر اوست، از هر دری سخن گفته و از جمله در باب دختران و زنان، ازدواج، همسری و… بسیار اشعار زیبایی سروده است که نگاه او را به اهمیت این مقوله ها نشان می دهد.

همانطور که می دانید شهر پاكدشت، شهری است مهاجرپذير و به همين دليل دخترانی از قومیت های مختلف ايران زمين در دل اين شهر به دنيا می آيند، بزرگ می شوند، قد می كشند و مادران فردای همين پايتخت گل و گياه ايران خواهند شد.

ما كوشيده ايم در مراكز فرهنگی و توانمندسازی تحت پوشش شهرداری آن چه را كه از هر هنری به دست توانمند زنان و دخترانمان گره خورده فراهم آوريم و زمينه و بستر مناسبی را برای استقلال مادی و فرهنگی با آموزش های رايگان ايجاد نمائيم تا دين خود را هر چند كوچک و مختصر است ادا كرده باشيم.

ما نيازمند دختران با فرهنگ و ادب هستيم زيرا مادران فردای اين جامعه آنان خواهند بود و در اين راستا برنامه ريزی لازم را در معاونت فرهنگی اجتماعی و سازمان بازآفرینی خواهيم داشت تا با همراهی ديگر مسئولان در سطح شهرستان وظیفه‌ی خود را ادا نمايیم و به عنوان شهردار بتوانم حقوق شهروندی اين عزيزان را در حوزه های مختلف برآورده كرده باشم.

بار ديگر به رسم ادب، اين روز فرخنده و مبارک را خدمت دختران سراسر ایران عزیزمان به خصوص دختران پاكدشتی تبريک گفته و برايشان در پناه حق تعالی آرزوی نيک روزی و آتيه خوش و خرم را دارم.

ارسال شده در اخبار
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت،ثبتنام آزمون استخدامی آتش نشانی در استانهای کشور از تاریخ۹۸/۰۴/۱۰ آغاز گردیده است.  ازافرادی که داری شرایط ثبتنام در آزمون میباشند آزمون علمی-عملی  گرفته می شود.

fil azmon

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸

ملاقات مردمی فرماندار، شهردار، عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت و دیگر مسئولان ادارات شهرستان پاکدشت روز یکشنبه در مسجد جوادالائمه شهرک یبر به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان صورت گرفت و با اهالی شهرک يبر دیدار و گفتگو کردند.

ارسال شده در اخبار
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸

روكش آسفالت ورودی شهرک انقلاب و بلوار امام حسین(ع) به همت معاونت فنی عمران و همكاری ناحیه سه منطقه دو انجام شد.

ارسال شده در اخبار