مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
لایروبی انهار و مسیل های شهر پاکدشت
لایروبی انهار و مسیل های شهر پاکدشت
04 دسامبر 2019
لایروبی انهار و مسیل های شهر پاکدشت
شهردار پاکدشت گفت: مسیل ها و انهار شهر پاکدشت به منظور جلوگیری از وقوع آبگرفتگی و سیلاب تنظیف و لایروبی شد.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: در راستای پیشگیری از وقوع هرگونه آبگرفتگی و سیلاب، رفع آلودگی های زیست محیطی و جلوگیری از … ادامه خواندن لایروبی انهار و مسیل های شهر پاکدشت

شهردار پاکدشت گفت: مسیل ها و انهار شهر پاکدشت به منظور جلوگیری از وقوع آبگرفتگی و سیلاب تنظیف و لایروبی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: در راستای پیشگیری از وقوع هرگونه آبگرفتگی و سیلاب، رفع آلودگی های زیست محیطی و جلوگیری از انباشت زباله هایی که در داخل جوی های معابر اصلی و فرعی ریخته شده اند، تنظیف و لایروبی انهار و مسیل های پاکدشت آغاز شده است.

وی تصریح نمود: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و شروع بارندگی ها در روزهای آینده، لایروبی انهار و مسیل ها تا حدودی از آبگرفتگی و سیلاب جلوگیری خواهد کرد و نیروهای مدیریت بحران نیز در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا شاهد کمترین حوادث و خسارات باشیم.

پازوکی عنوان نمود: در همین راستا تنظیف و لایروبی انهار خیابان شهید اصغر محمدی کوی گلستان با همکاری سازمان آتش نشانی، کانال های محله قوهه، پاکسازی مسیر آب در مسیل محمدآباد و انهار سطح شهر صورت پذیرفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته و همکاری شهروندان فهیم شهر پاکدشت شاهد رها سازی زباله در انهار و کانال ها نباشیم و از میزان زحمات پاکبانان شهر بکاهیم.