مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
شهردار پاكدشت: اجرای جدولگذاری كوچه های محله كرمانيه در راستای رضايتمندی شهروندان انجام شد.
شهردار پاكدشت: اجرای جدولگذاری كوچه های محله كرمانيه در راستای رضايتمندی شهروندان انجام شد.
01 جولای 2019
شهردار پاكدشت: اجرای جدولگذاری كوچه های محله كرمانيه در راستای رضايتمندی شهروندان انجام شد.
شهردار پاكدشت از اجرای عملیات جدولگذاری در كوچه امام حسن مجتبی(ع) محله كرمانيه كه به همت معاونت فنی عمران صورت پذيرفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاكدشت؛ شهردار پاكدشت توضيحاتی در رابطه با اجرای جدولگذاری در كوچه های سطح شهر پاكدشت داد و گفت: رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان از مهمترین اصول خدمت رسانی است و جدولگذاری از كارهای عمرانی مثبتی محسوب می شود كه نقش به سزایی در زیباسازی فضاهای شهری دارد.

وی در ادامه افزود: بهسازی کوچه ها و معابر به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان از طريق سامانه ۱۳۷ دریافت و مشكلات جهت رسیدگی به طور ویژه از سوی شهرداری مركز به شهرداری های مناطق ارجاع داده شده تا با صرف هزينه و ايجاد جدول زمانبندی مشكلات شهروندان را در محلات و كوچه ها كه اهم از آسفالت و جدول است برطرف نمايند.

شهردار پاكدشت با بيان اين كه هدف از اجرای جدولگذاری و آبروسازی، مشخص نمودن محوطه خیابان های اصلی و فرعی، پیاده‌روها، فضاهای سبز و بالأخره جمع‌آوری آب های سطحی است گفت: ضرورت دارد تا ساماندهی و بهسازی فضاها و زیرساخت های شهری را در الویت های کاری خود داشته باشيم و در این راستا عملیات جدولگذاری كوچه های محله كرمانيه بخصوص كوچه امام حسن مجتبی(ع) به همت معاونت فنی عمران این شهرداری جهت رضايتمندی شهروندان طی چند روز گذشته انجام شد.

مهندس پازوكی جدولگذاری معابر و خیابان ها را به لحاظ تأثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد: این اقدامات عمرانی مورد توجه و تأکید مجموعه مدیریت شهری است و در دستور کار شهرداری قرار دارد و این اقدامات در راستای توسعه، عمران و آبادانی شهر صورت می‌گیرد که نقش به سزایی در زیباسازی فضاهای شهری دارد.

شهردار پاكدشت افزود: خدمت جهادی و بی منت به شهروندان از شعارها و اهداف شهرداری است و در جهت جلب رضایتمندی شهروندان انجام می‌شود.

مهندس داريوش پازوكی در پایان ارزیابی طرح های عمرانی را مهم دانست و گفت: در اجرای جدولگذاری معابر و کوچه های سطح شهر با توجه به الویت، معابر فاقد جدول و همچنین جداول فرسوده و مستهلک شهری که به دلیل شرایط آب و هوایی و یخ زدگی دچار فرسودگی شده و در جمع آوری آب های سطحی مشکلاتی را ایجاد نموده است همانند جداول کوچه لاله ۵ در خيابان گلبرگ جنب ورزشگاه شهید ولی اله قمی در دستور کار قرار دارد که این مهم توسط معاونت فنی عمران و واحدهای عمران مناطق سه گانه در حال پیگیری و انجام است.‌