مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
دیدار مردمی شهردار پاكدشت با شهروندان و ساكنين شهرک يبر در مسجد مسجد جوادالائمه(ع)
دیدار مردمی شهردار پاكدشت با شهروندان و ساكنين شهرک يبر در مسجد مسجد جوادالائمه(ع)
03 جولای 2019
دیدار مردمی شهردار پاكدشت با شهروندان و ساكنين شهرک يبر در مسجد مسجد جوادالائمه(ع)
ملاقات مردمی فرماندار، شهردار، عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت و دیگر مسئولان ادارات شهرستان پاکدشت روز یکشنبه در مسجد جوادالائمه شهرک یبر به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان صورت گرفت و با اهالی شهرک يبر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاكدشت؛ شهردار پاکدشت در این دیدار ضمن بررسی مشکلات شهروندان، شنونده پیشنهادات مطرح شده از سوی اهالی شهرک یبر بود و در اين ديدار وی با بیان اینکه اين همدلی در مسجد كه كانون تحولات بيداری است منشاء كارهای خير و بزرگ خواهد بود گفت: مسجد محل مشورت، سؤال و جواب، عبادت و دیگر امور است و حضور من به عنوان مدير شهر می تواند به افزايش تعامل و همدلی فی مابين منجر شود چرا كه وقتی شهردار در ميان شما، در مسجد و محله شما قرار می گيرد او را از خود می دانيد و آن شناختی را كه از محله خود داريد را با زبانی ساده بيان می كنيد، پيشنهاد می دهيد، انتقاد می کنید و با توجه به شناخت شما از منطقه و محله تان ما نيز با در نظر گرفتن تمامی پتانسيل ها و ظرفيت ها سعی در رفع كمبودها داريم.

مهندس پازوکی ضمن بيان اين كه خدمتگزاری به مردم در هر سمت و مقامی، فرصتی برای مدیران است گفت: اين سمت ها، پست ها و مقام ها فرصتی است برای خدمت به خلق خدا که در اختيار من و امثال من قرار گرفته و مايه افتخار است كه در خدمت شهروندان عزیز پاكدشت باشم و هيچ عبادتی بالاتر از اين نيست و اميدوارم رضايت شما شهروندان، رضايت خداوند را برای من و مجموعه همكاران بنده در پی داشته باشد.

وی ضمن بيان اين مسأله كه بدنه شهرداری متشكل از پرسنل و كارمندان زحمت كش و فرزندان این شهر است افزود: ما با جان و دل در كنار مردم هستيم و وظایف متعددی بر عهده شهرداری قرار دارد و مطمئناً همکاری مردم با شهرداری منجر به توسعه اين شهر گل و گياه خواهد شد.

شهردار در اين دیدار به ذكر چند خبر خوش برای اهالی شهرک يبر پرداخت و گفت: در شهرک یبر اقدامات ماندگاری انجام شد. برنامه های زيادی در مناطق سه گانه در حوزه های مختلف در حال انجام است که بنده به تعدادی از اين برنامه ها اشاره می كنم تا شهروندان در جريان كارهای صورت گرفته قرار گيرند و اهم اين فعاليت ها شامل:

عملیات روکش آسفالت بلوار امام خمینی(ره) حدفاصل کانال آب مابین حصارامیر و شهرک یبر تا ده روز آینده به سمت شهرک یبر انجام خواهد شد.

در محور امام رضا(ع) تا به امروز شش پروژه مهم اجرا شده و یک پروژه در حال اجرا است و یک دوربرگردان مقابل ایستگاه آتش نشانی خاتون آباد در حال احداث می باشد.

دیواره های بتنی مسیل محمدآباد یک طرف آن اجرا شده و در حال هماهنگی با اداره امور آب منطقه ای جهت ادامه اجرای دیواره بتنی می باشیم.

افزایش شعاع در میدان پارچین و احداث دوربرگردان، ترافیک این محور را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

آزادسازی املاک آقایان لادن و رجبی، مدرسه امامت و… همچنین آمادگی توافق جهت آزادسازی املاک باقیمانده از سوی شهرداری پاکدشت وجود دارد.

با مساعدت فرماندار محترم و پیگیری های در حال انجام، دیوارهای بتنی در ادامه مسیل محمدآباد به زودی ایجاد می شود تا حاشیه مسیر آن بهسازی و تبدیل به پارک خطی شود.

بلوار ۵۰ متری شهدای کارگر در فاز اول انجام شده و در فاز دوم این بلوار از شهرک یبر به حصار امیر متصل می شود.

آسفالت حدفاصل میدان پارچین تا میدان سوم خرداد (ابتدای حوزه استحفاظی شهر پاکدشت) در محور امام رضا(ع) به صورت رفت و برگشت انجام شد که بازتاب آنرا در رضایت شهروندان می توان دید.

وی در ادامه مطالب فوق افزود: نوسانات قیمت ها و عدم استقبال پیمانکاران از انجام پروژه های شهری روند خدمت رسانی را کند کرده بود که با تدابیری که انجامیده شد ادامه روند آسفالت به سرعت در معابر اصلی در حال انجام است.

شهردار همچنین افزود: جهت کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد فضای فرهنگی باید در اولویت اقدامات  مدیریت شهری پاکدشت قرار گیرد و با توجه به اين كه پاكدشت، شهری است كه به ميزان زيادی مهاجرپذير است و اين شهر در طول زمان از نظر جمعيتی رو به بزرگ شدن است بايد زيرساخت های فرهنگی را افزايش دهيم چرا كه هر مهاجری دارای فرهنگ خاص خود است پس نياز است فرهنگ شهروندی را با تدابير بهتر و كامل تری ارائه دهيم تا آسيب های اجتماعی و فرهنگی كمتری را شاهد باشيم.

در خاتمه داريوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: رشوه دهنده و رشوه گیرنده در شرع اسلام به یک میزان متخلف می باشند. چنانچه فردی یا افرادی در ازای ارائه هرگونه خدمات شهری وجهی غیرقانونی دریافت نمایند، نام آن فرد به همراه مدارک مستند به اینجانب گزارش شود تا در اسرع وقت به مراجع قضایی معرفی گردد.