مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
در آستانه ماه مهر/ توسعه و ترویج فرهنگ ترافیک در پاکدشت
در آستانه ماه مهر/ توسعه و ترویج فرهنگ ترافیک در پاکدشت
08 اکتبر 2019
در آستانه ماه مهر/ توسعه و ترویج فرهنگ ترافیک در پاکدشت
شهردار پاکدشت از اجرای اقدامات متنوع در راستای نهادینه سازی فرهنگ ترافیک در آستانه ی ماه مهر در سطح شهر خبر داد.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین افزایش قابل … ادامه خواندن در آستانه ماه مهر/ توسعه و ترویج فرهنگ ترافیک در پاکدشت

شهردار پاکدشت از اجرای اقدامات متنوع در راستای نهادینه سازی فرهنگ ترافیک در آستانه ی ماه مهر در سطح شهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت، داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین افزایش قابل توجه سفرهای روزانه داخل شهری عملیات خط کشی عابر پیاده در معابر و مقابل مدارس و نصب بنرهای آموزشی جدید در ایستگاه های اتوبوس سطح شهر با محوریت آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از قبیل لزوم رعایت نکات ایمنی از سوی عابرین پیاده و راکبین، راهکارهای لازم جهت جلوگیری از بروز حوادث و کاهش تصادفات و همچنین حفظ امنیت دانش آموزان که سرمایه های آینده ی جامعه هستند، به همت حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک اجرا شد.

وی با یادآوری نقش مهم فرهنگ سازی در زمینه ترافیک عنوان نمود: آموزش و پرورش و دانشگاه ها بازوان توانمند تحقق ارتقای فرهنگ ترافیکی هستند.

پازوکی در ادامه افزود: فرهنگ سازی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان در راستای افزایش اطلاعات عمومی آنان با هدف حفظ و ایجاد امنیت جانی و مالی، یک اصل ضروری است.

شهردار پاکدشت در خاتمه با اشاره به ضرورت افزایش سهولت تردد شهروندان بیان کرد: اجرای برنامه های آموزش ترافیکی به شهروندان، تداوم آموزش و اطلاع رسانی در راستای ارتقاء فرهنگ عبور و مروری با نصب بنر در ایستگاه های اتوبوس و میادین سطح شهر با هدف روان سازی جریان ترافیک روزانه از جمله اقدامات معاونت آموزشی حمل و نقل و ترافیک خواهد بود.