مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
تأکید شهردار پاکدشت بر ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان
تأکید شهردار پاکدشت بر ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان
04 دسامبر 2019
تأکید شهردار پاکدشت بر ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان
شهردار پاکدشت گفت: اولویت مجموعه ی مدیریت شهری ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان است.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در جلسه شورای معاونین با تأکید بر اولویت بندی پروژه ها بویژه نهایی کردن پروژه های نیمه کاره گفت: پروژه های زیادی برای افتتاح … ادامه خواندن تأکید شهردار پاکدشت بر ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان

شهردار پاکدشت گفت: اولویت مجموعه ی مدیریت شهری ارائه خدمات روزافزون و مطلوب به شهروندان است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در جلسه شورای معاونین با تأکید بر اولویت بندی پروژه ها بویژه نهایی کردن پروژه های نیمه کاره گفت: پروژه های زیادی برای افتتاح در دهه مبارک فجر آماده تقدیم به محضر شهروندان فهیم داریم که انشاالله در وقت مقرر افتتاح خواهند شد.

وی همچنین با اظهار خرسندی از حجم نزولات آسمانی بر آمادگی هرچه بیشتر مناطق و نواحی برای مدیریت و کنترل آب های سطحی در هنگام بارش تأکید کرد.

گفتنی است در این جلسه که سعید پازوکی ریاست شورای اسلامی شهر نیز حضور داشت، مسائل مختلف شهر بررسی و بعد از  ارائه گزارش معاونت ها و سازمان ها از حوزه کاری خود، تصمیمات مقتضی در خصوص ارائه خدمات روزافزون و مطلوب تر اتخاذ شد.