مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
بازديد و گردش نيمروزی شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر از پارک های سطح شهر
بازديد و گردش نيمروزی شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر از پارک های سطح شهر
19 ژوئن 2019
بازديد و گردش نيمروزی شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر از پارک های سطح شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ مهندس پازوکی شهردار پاكدشت در ادامه بازديدهای میدانی خود از پروژه های سطح شهر، صبح امروز در گردش کوتاه مدت و نيم روزی خود به همراه حاج محمد اسدی ریاست و مهندس خسرو خسروانی و حاج احسان کوچکعلی اعضای شورای شهر و مسئولین مربوطه اعم … ادامه خواندن بازديد و گردش نيمروزی شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر از پارک های سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ مهندس پازوکی شهردار پاكدشت در ادامه بازديدهای میدانی خود از پروژه های سطح شهر، صبح امروز در گردش کوتاه مدت و نيم روزی خود به همراه حاج محمد اسدی ریاست و مهندس خسرو خسروانی و حاج احسان کوچکعلی اعضای شورای شهر و مسئولین مربوطه اعم از معاون خدمات شهری، مسئول فضای سبز، مدیر ناحیه۱ و مسئول تأسیسات از  پارک های سطح شهر بازدید به عمل آورد.

در ابتدا بازديدی از فضای سبز گلزار شهدای ده امام به عمل آمد و در اين بازديد مهندس پازوکی در توضيحی در رابطه با پارک ده امام گفت: بیشتر مراجعین به گلزار شهدای ده امام جهت زیارت اهل قبور در روزهای پنجشنبه و جمعه به این مکان مراجعه می کنند و به دلیل امامزاده ای كه در اينجا است بیش تر تجمع روزهای آخر هفته برخی از شهروندان ساکن شهر شده است تا ضمن زيارت اهل قبور بتوانند از ميدان بزرگ كه به عنوان پارک تعبیه شده بهره ببرند.

وی در ادامه افزود: گلزار شهدای ده امام در روزهای عزاداری و اعیاد مذهبی، مراسم‌های باشکوهی را به خود می بيند و جمعیت زیادی از شهروندان به واسطه وجود امامزاده ای كه در اينجا قرار دارد به آن مراجعه می‌کنند و شهرداری نيز بر حسب وظيفه ی ذاتی خود پاركی را به صورت ميدان طراحی و احداث كرد که پس از کاشت نهال و گل و گیاه در سال گذشته، این میدان افتتاح و به بهره‌برداری عموم قرار گرفت و در نظر است در آینده ای نزدیک در اين ميدان نيمكت هايی جهت استراحت و تفرج شهروندان تعبيه شود تا ضمن حاضر شدن بر سر مزار رفتگان خود بتوانند از اين ميدان جهت استراحت و رفع خستگی استفاده كنند.

در ادامه اين بازديدها نيز بازديدی از فضای سبز بوستان ولایت حصارامير به عمل آمد كه بيشتر به عنوان تفرجگاه شناخته می شود.

مهندس داریوش پازوكی به امكانات موجود در این پارک اشاره نمود و عنوان داشت: سعی کرده ایم با توجه به حجم قابل توجهی از مراجعه شهروندان به این بوستان که در آخر هفته این تعداد چندین برابر می شود را به وسایل بازی کودکان، ست ورزشی (بدنسازی)، محل ویژه دوچرخه سورای، وسایل بازی بادی ویژه کودکان و…. مجهز کنیم تا لحظاتی خاطره انگیزی را برای شهروندان خلق کرده باشیم هرچند که در این بازدید مشکلاتی از قبیل کمبود روشنایی کافی به چشم آمد که انشالله برطرف خواهد شد. ضمن اینکه در روزهای پایانی سال گذشته پارک خطی دیگری به نام شهدای مدافع حرم در طرف مقابل بلوار شهدای حصارامیر که روبروی بوستان ولایت قرار دارد را به طول ۱۵۰۰ متر و با مساحت بیش از ۱۶هزار متر را افتتاح کردیم تا مورد استفاده شهروندان عزیز قرار گیرد.

در ادامه بازديدها، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بازديد مفصلی از پارک معلم كه به عنوان اولين پارک شهر پاكدشت شناخته می شود انجام دادند که در این زمینه شهردار پاکدشت در رابطه با بهسازی و مرمت قسمت هايی از پارک اعلام داشت: با توجه به شكايات مردمی مبنی بر عدم وجود سرويس بهداشتی مناسب، فرسودگی سنگ فرش ها و عدم وجود روشنايی کافی در طول شب اقداماتی از سوی شهرداری جهت رفع مشكلات موجود انجام شد.

وی افزود: با توجه به فرسودگی سنگ فرش ها به دلیل فصل سرما و یخبندان که برای شهروندان دردسر ساز شده بود عملیات تعویض و بهسازی سنگ فرش ها با پیشرفت فیزیکی ۹۰درصدی همراه بوده است تا با تکمیل آن پیاده روی و گشت و گذار مناسبی از زیر درختان تنومند را برای شهروندان فراهم شود.

مهندس داريوش پازوكی در ادامه گفت: به دلیل پر شدن چاه فاضلاب، عمليات حفر چاه، بهسازی و مرمت چشمه های بهداشتی صورت گرفته تا مشکلات سرویس بهداشتی این پارک مرتفع گردد. همچنین با نصب تيرهای فانتزی دور تا دور پارک معلم جهت تأمین روشنايی لازم در دستور كار قرار گرفت و عملیات نصب آن رو به اتمام است.

وی در خاتمه اظهار داشت: امید داریم با انجام چنین اقداماتی و رفع کمبودها و مشکلات، قدمی هرچند کوچک در راستای ارتقای شهر و رضايت شهروندان برداریم و انشاالله در این راه رضایتمندی شهروندان را در كارنامه عملكرد خود داشته باشيم.