مناقصه شهرداری پاکدشت
پیام مهندس شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد
اقدام ماندگار شهرداری پاكدشت در راستای ورزش در پايتخت گل و گياه کشور
اقدام ماندگار شهرداری پاكدشت در راستای ورزش در پايتخت گل و گياه کشور
26 ژوئن 2019
اقدام ماندگار شهرداری پاكدشت در راستای ورزش در پايتخت گل و گياه کشور
اتمام عملیات تولید سازه فلزی سالن مجموعه ورزشی قائم کارکنان شهرداری پاکدشت در کارگاه مربوطه با پيگيری های مجدانه واحد سرمایه گذاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی پاكدشت؛ داريوش پازوكی شهردار پاكدشت از اتمام عملیات تولید سازه فلزی سالن مجموعه ورزشی قائم کارکنان شهرداری پاکدشت خبر داد و گفت: اين مهم در کارگاه مربوطه به همت و پيگيری های مجدانه واحد سرمایه گذاری انجام شد و عملیات نصب سازه فلزی سوله در هفته جاری آغاز می گردد.

مهندس پازوكی همچنین گفت: تکمیل اين مجموعه ورزشی جزو مهم ترین دستاوردهای شهرداری پاكدشت در حوزه توسعه زیرساخت های ورزش به شمار می رود.

وی در ادامه افزود: شهرداری در ابتدای سال جاری با پروژه های عمرانی ناتمام در حوزه های مختلف از جمله پروژه های ورزشی مواجه بود که با توجه به تورم و افزایش قیمت مصالح، اتمام این پروژه ها اعتبارات و ردیف بودجه چندین برابر نسبت به سال گذشته را لازم داشت که بحمدلله با جديت دو چندان آنها را یکی پس از دیگری به اتمام خواهیم رساند.

شهردار پايتخت گل و گياه اظهار داشت: با این وجود علاوه بر بهره برداری از پروژه های بسيار در اين شهر به جرأت باید گفت اتمام عملیات تولید سازه فلزی سالن مجموعه ورزشی قائم کارکنان شهرداری پاکدشت در کارگاه مربوطه و آغاز نصب سازه فلزی سوله که به همت واحد سرمایه گذاری در حال انجام است از مهم ترین یادگاری های ماندگار شهرداری پاكدشت برای ورزش است.

شهردار پاكدشت همچنین افزود: سرمایه ‌گذاری در ورزش، کاهش آسیب‌های اجتماعی، افزایش سلامت جامعه و کاهش بیماری و هزینه ‌های درمانی را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر به عنوان اتاق فکر شهرداری نقش مهمی در اتفاقات فرهنگی ورزشی شهر دارد، افزود: شواری اسلامی شهر پاكدشت موضوع رونق ورزش در محلات، توسعه ورزش همگانی و ساخت و سازهای اماکن ورزشی را دنبال می کند.

مهندس داريوش پازوكی نیز با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری پايتخت گل و گياه، نگاه ویژه ای به ورزش دارد، گفت: توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی پرسنل شهرداری و شهروندان پاكدشتی همواره مورد توجه مديريت شهری پاكدشت بوده که در این راستا نصب ست ‌های ورزشی و ساخت اماکن ورزشی مصداقی بر اين مدعاست.

شهردار در خاتمه گفت: اگر بنا باشد جامعه‌ای پویا داشته باشیم، نمی‌توانیم فعالیت‌های ورزشی را نادیده بگیریم و باید در امر سرمایه گذاری و توسعه ورزش اهتمام ویژه ای داشته باشیم.